Oyak Renault inovasyon laboratuvarı Innov@OR açıldı
Oyak Renault, mensuplarının inovasyon konusunda yaratıcılıklarını desteklemek amacıyla [email protected] inovasyon laboratuvarını kurdu.

Yaratıcı fikirlerin ürüne dönüşümünün en mühim öğelerinden biri olacak [email protected] inovasyon laboratuvarının açılışı Genel Müdür Antoine Aoun ve Oyak Renault personellerinin katılımıyla gerçekleşti.

Türkiye’nin önder araba üreticisi Oyak Renault, dijital dönüşüm ve inovasyon kültürünü yaymak amacıyla çalışanlarına meslek ve özel inceleme projelerini geliştirme fırsatları sunan [email protected] inovasyon laboratuvarını kurdu. Oyak Renault Fabrikaları bünyesinde kurulan inovasyon laboratuvarının açılışı Genel Müdür Antoine Aoun ve Oyak Renault çalışanlarının katılımıyla gerçekleşti.

Üretim süreçlerini kolaylaştıracak fikirlerin gelişimi için her çeşitli vasıta ve gereç ile donatılan [email protected]’da Oyak Renault Inovasyon Kulübü’nün 220 üyesi, 30 kişiden oluşan gönüllü koordinatörlerin nezaretinde inovatif çözümler geliştirmeye çalışacak.

İnovasyon laboratuvarında, üniversite ve İdadi düzeyindeki eğitim kurumlarının öğrencilerinden oluşacak proje grupları ile yarıyıl ve yaz tatili dönemlerinde Oyak Renault personellerinin çocuklarına da atölyeler düzenlenecek. Ayrıca laboratuvar, eğitim, konuşma şeklinde etkinliklerin yanı dizi inovasyonu destekleyen kurumların ortak planlar üretmek yönündeki aktivitelerine ev sahipliği meydana getirecek.

Yeni fikirleri desteklemek için kurulan inovasyon laboratuvarında, buluş yapmayı sevenlere prototip yapımı için kolay araç-gereç ve düzenekler de temin edilecek.

[email protected], “Hayal Ötesi Seansları”, “Cin Fikir Kampı”, “Digi Dünya” şeklinde aktiviteler ile hafta içi her gün faaliyette olacak.


"Oyak Renault inovasyon laboratuvarı [email protected] açıldı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Oyak Renault inovasyon laboratuvarı [email protected] açıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oyak Renault inovasyon laboratuvarı [email protected] açıldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0