Otomobillerde android işletim sistemi devri başladı
Otomobillerde android işletim sistemi devri başladı..

Teknolojinin hayatımızı çevrelediği günümüzde android işletim sistemli cep telefonları neredeyse herkesin sahip olduğu teknoloji oyuncakları. Hayatımızı kolaylaştıran bu ürünler artık aracımızın bir parçası haline geliyor. Birçok otomobil firması çeşitli yasal engellerden dolayı android işletim sistemi ile çalışan multimedya cihazları sunamıyor.

Çin ve HongKong merkezli firmalar yeni nesil android 4.4 kitka işletim sistemli multimedya cihazları neredeyse tüm araç modellerine uygun olarak geliştiriyor. Aracın orijinal sistemine bağlanan cihazlar tüm fonksiyonları yerine getirebiliyor. Aracın orijinal park sensöründen bilgi alıp, motor yağ sıcaklığına kadar birçok bilgiyi kullanıcılara sunuyor. Takılan araçlara wifi internet erişimi, geri görüş kamerası, bluetooth görüşme, tv gibi onlarca özellik getirirken cihaz araç direksiyon kumandaları ile kontrol edilebiliyor.

Piyasada en çok tavsiye edilen android multimedya cihazlarından olan Navimex markası özellikle satış sonrası destek özellikleri ile öne çıkıyor. Ford, Honda, Opel, Volkswagen gibi birçok marka ve modele uygun android çözümü sunan Navimex 1gb ram, cortex a9 çift çekirdek işlemci, usb, sd kart desteği, dahili wifi gibi donanımlarla geliyor. Sade ve şık bir arayüze sahip cihazları Ankara’da EMR Garage mağazasında deneyip montajı yaptırabilirsiniz.

EMR Garage Ankara oto navigasyon satış ve montaj hizmeti ile piyasada en uygun fiyatları sunuyor. İnternet sitesi navigasyonstore.com üzerinden aracınıza uygun modelleri ve fiyatları inceleyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları