Orta seviye Enjoy 9 geliyor
Huawei’den yepyeni bir telefon daha yolda. Enjoy ailesine katılacak olan yeni Enjoy 9 modeli, Çin’in sertifika kurumu TENAA’in onayından geçti.

Son çağda akıllı telefon pazarında elde etmiş olduğu payla çoğunlukla adından laf ettiren Huawei, çok sayıda fiyat seviyesi için yeni modelleri üstünde çalışmalara devam ediyor. Son olarak, Huawei Y9 2019 yada Enjoy 9 Plus olarak da bilinen modelin daha hesaplı bir versiyonu gün yüzüne çıktı.


Çin’in resmi sertifikasyon kurumu TENAA’in onayından geçen yeni cihaz, hem tasarımı aynı zamanda özellikleriyle ortaya çıkmış oldu.
Tasarımsal şekilde Enjoy 9, ağabeyine fazlasıyla benziyor. Farklı olarak çerçevenin altında Huawei logosu yer almıyor ve geri kısımda parmak izi okuyucu bulunmuyor. Bunun haricinde tüm yerleşimler aynı.

Teknik özelliklerde ise farklar daha fazla. Veritabanına gore aygıt; 6.Altı inç HD+ ekran, 1.8 GHz hızında çalışan işlemci, 4 GB RAM, 64 GB depolama (üç/32 GB versiyonu da olacak), microSD kart girişi, 13+2 MP geri; 8 MP ön kamera, 3900 mAh batarya ve Android 8.1 Oreo ile kutudan çıkacak. Yongasetinin Snapdragon 632 olabileceği tahmin ediliyor.

Tanıtım tarihi ve fiyatla ilgili şimdiye kadar net bir malumat yok. Öte yandan Çin pazarı dışında satışın olup olmayacağı da (farklı bir isimle de olsa) net değil.


"Orta seviye Enjoy 9 geliyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Orta seviye Enjoy 9 geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Orta seviye Enjoy 9 geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Tüm Yorumlar
5
4
2
1
0