Opera, Reborn projesini duyurdu, yeni temalar getirdi
Opera, Reborn adlı bir proje kapsamında tarayıcısı için yeni bir arayüz çıkardı.

Yeni kullanıcı arayüzü, tarayıcının bir geliştirici derlemesinde tanıtıldı. Yapımcı, geliştiricilerin ve meraklılarının, yeni görünüm önizlemesi, yeni temaları ve Facebook Messenger da dahil olmak üzere sosyal hizmetler ile çalışacak güncellenmiş bir kenar çubuğu dahil olmak üzere yeni özellikler ekledi.

Görünüm açısından, Opera birçok gelişme kaydetti. Her şeyden önce sekmeler daha basit, daha hafif ve "daha zarif" hale getirildi; Bu, açık sekmelerinizi bulmayı kolaylaştırır. Speed Dial güncellenmiş bir görünüm almış ve artık pürüzsüz animasyonlar içermektedir. Hızlı Arama sayfasının görünümü, şimdi tarayıcıda bulunan iki tema rengi ile daha da özelleştirilebilir. Açık ve koyu. Tarayıcının yeni görünüşünü tamamlamak için üç yeni arka plan da eklendi.

Yeniden doğan projesinde, Opera'nın yan çubuğu Hızlı Arama sayfasından çıkarılıp Opera Neon'da göründüğü şekilde tarayıcı pencerelerine sabitlendi. Yeni animasyonlar verilen kenar çubuğu, yer işaretleri, geçmiş, kişisel haberler ve uzantılar gibi önemli araçlara tek tıklamayla erişmenizi sağlar. Kenar çubuğunun içeriği özelleştirilebilir ve hoşlanmazsanız, kapatma seçeneği de vardır.

animated-sidebar

Kenar çubuğu ayrıca, Facebook Messenger da dahil olmak üzere sosyal özelliklere erişmek için tek tıklamalı düğmeleri basılı tutabilir. Opera, blog yazısında gelecekte daha fazla hizmetin planlandığını söyledi.


"Opera, Reborn projesini duyurdu, yeni temalar getirdi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Opera, Reborn projesini duyurdu, yeni temalar getirdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Opera, Reborn projesini duyurdu, yeni temalar getirdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0