Opera Messenger'ı, WhatsApp'ı ve Telgraf'ı kısayol olarak getirdi
Opera'nın masaüstü tarayıcısı için yaptığı son güncelleme, hizmetlerini uygulamaya aktararak çeşitli mesajlaşma uygulamalarının sohbetlerinin üstünde durmayı kolaylaştırıyor.

Opera'yı çalıştırın ve artık tarayıcının kenar çubuğundan Facebook'un Messenger, WhatsApp ve Telegram'a erişebileceksiniz. İstediğiniz zaman aralarında geçiş yapabilir, mesajlaşma sekmesini daha kolay erişmek için sabitlersiniz ve bir hizmetten diğerine atlamak için kısayollar kullanabilirsiniz.

Ayrıca, mesajlaşma simgesindeki fotoğrafları sürükleyip bırakarak resimleri bu servislere hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Bu uygulamaların masaüstü sürümleri için başlattıklarında minnettar oldum, çünkü mesajlarımı o kadar sık cevaplamak için telefonumu almama konusunda serbest kaldılar. Ancak pek çokları etkileşime girecek şekilde ekstra tarayıcı sekmeleri sayısı hızlı bir şekilde toplanır. Tek bir pencerede birden fazla haberciyi çalıştırmanıza izin veren ücretsiz bir uygulama olan Franz biraz yardımcı oldu - ancak bütün tarayıcı sekmelerim ve sohbetlerimi tek bir uygulamada görmek güzel.

2_2

Opera daha önce dahili bir reklamcılık ve ücretsiz bir VPN hizmeti gibi özellikleri ekledi. Mac, Windows ve Linux için Opera'nın en yeni sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları