Online Eğitimlerle Kariyerinizi İlerletin
İş dünyasında daha fazla kariyerinizi ilettirmeniz için gerekli eğitim programları ile öne çıkan BMI (Business School İstanbul) Türkiye'nin tek İşletme Okuludur, işletme yöneticileri tarafından işletme yöneticileri için kuruldu.

Eğitim hizmetleri

İş dünyasının ihtiyaçlarını karşılamaya ve gelişime katkıda bulunmaya yönelik hazırladığımız eğitim programlarımızı, farklı süre, hedef ve katılımcı kitleleri doğrultusunda, 4 farklı hizmet alanında bölümlendirdik.

Açık platform

BMI Open Platform, İş dünyasında ihtiyaç duyulan çeşitli alanlarda uzmanlık kazanmaya yönelik, kısa süreli eğitim ve seminer programları düzenlemektedir. İlgili alanda uzmanlık sahibi eğitmenler, yönetim danışmanları ve kurumlarıyla işbirliği içerisinde çalışarak, günümüz iş dünyasında kendini geliştirmek ve başarılı olmak için gerekli olan, güncel bilgi, beceri ve yetkinlik alanlarında eğitimler sunmaktadır.

Yönetici Eğitimi

BMI Executive Education,  deneyimli iş dünyası profesyonelleri için özel olarak dizayn edilmiş, günümüz iş dünyasında fark yaratan liderler geliştirmeyi hedefleyen yönetici gelişim programları sunmaktadır. Türkiye'den ve Avrupa'dan lider  yönetim danışmanları, üst düzey yöneticiler ve akademisyenlerin eğitmen olarak yer aldığı eğitim programları, küresel standartlarda yönetim eğitimi sunmaktadır.

Zirve ve Konferanslar

BMI düzenlediği yönetim konferansları ve zirveler ile, Türkiye iş dünyasında bilgi ve iletişim ağının gelişmesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Her yıl düzenlediği C-Summit Zirveleri ile, Türkiye'nin lider kurumlarının c-level yöneticilerini bir araya getirmekte olan BMI, aynı zamanda iş dünyasında gündem olan spesifik uzmanlık alanlarına yönelik yönetim konferansları düzenlemektedir.

Kurumsal Programlar

Türkiye'nin lider iş okulu olarak BMI, Türkiye iş dünyası hakkındaki geniş bilgi birikimi ışığında, kurumsal eğitim yönetimi danışmanlığı ve kurum ihtiyaçlarına özel eğitim ve gelişim çözümleri sunmaktadır. Kurumların eğitim ihtiyaçlarına yönelik özel dizayn edilmiş eğitim programlarıyla, stratejik bir iş ortağı olarak hareket etmekte, bireylerin ve kurumların gelişimine katkıda bulunmayı hedeflemektedir. 

Daha fazla bilgi için;

https://www.bmieducation.com/

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları