OnePlus 5'in Renkleri Belli Oldu!
OnePlus 5 konusunda yeni bilgiler paylaşılmaya devam ediyor. Tanıtıldıktan sonra çıkışı merakla beklenen OnePlus 5 için yeni renk seçeneği belli oldu!

OnePlus 5 anımsayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıtılmıştı. Resmi olarak tanıtılmasının hemen peşinden kullanıcıların oldukça beğenisini toplayan OnePlus 5 ile ilgili yeni ayrıntılar gelmeye devam ediyor.

OnePlus 5'in yeni renk seçeneği ortaya çıktı!

Kullanıcıların karşısına ağırlık olarak koyu renk tonları ile çıkmayı seçenek eden Teknoloji devi, daha gösterişli ve albenisi olan renk seçenekleri ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Bugün yapılan sızıntı ile beraber yeni amiral gemisinin, altın rengi ile ilgili ilk bilgiler geldi.  Kullanıcıların alakasını çekecek bir renk seçen OnePlus, yeni telefonunun satışlarının ikiye katlamayı amaçlıyor.

oneplus-3t-gold-sanalyer

TENAA üzerinden paylaşılan bilgilere bakacak olursak , yeni telefonun üç değişik renk seçeneğinin olduğunu görmekteyiz. Bu renk seçenekleri ise, Siyah, Gri ve Altın olarak belirtildi.

OnePlus 3T için de altın renk seçeneğiyle kullanıcıların huzuruna çıkan teknoloji devi, OnePlus 3T'yi piyasaya sunduktan takriben bir ay sonra Altın rengini satışa çıkarttı.

Şayet OnePlus 3T'de olduğu gibi, 1 ay sonrasında Altın rengini OnePlus 5 kullanıcılarına sunulacak olursa, OnePlus 5 için değişik bir renk seçeneği arayışında olan kullanıcıların biraz daha beklemesinde yarar var.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları