OneDrive artık çok daha gelişmiş özellikler sunuyor!
Microsoft OneDrive bulut depolama servisini daha yaygın duruma getirebilmek için son aylarda, mobil cihazlarda yer alan uygulamaya odaklandı. Geçtiğimiz aylarda Android Oreo için optimize edilen OneDrive 5.2 sürümünü yayınlayan Microsoft, bu defa Android kullanıcılarının karşısına OneDrive 5.4 sürümü ile çıktı.

Kullanıcıların fotoğrafları arasında oldukça daha basit bir halde gezebilmesini elde eden yeni OneDrive sürümü, yeni kamera fonksiyonu ile dikkat çekiyor. Gelin, şimdi sunulan yeniliklere ayrıntılı bir biçimde göz atalım.

Android için OneDrive 5.4 yayınlandı!

OneDrive’ın yeni sürümü yardımıyla Android kullanıcıları, hesaplarında gizledikleri fotoğraflar üzerinde kırpma ve döndürme şeklinde işlemlerin yanı dizi filtreler uygulayabiliyor. Bunun yanı sıra resim görünümünde yer alan süratli kaydırma çubuğu ile bundan böyle eski fotoğraflara süratli bir biçimde ulaşılabiliyor.

Bunların yanı dizi Google ve Yandex benzer biçimde rakiplerin uzun süreden beri kullanıcılara sunmuş olduğu, fotoğrafların otomatikman bulut depolamaya yüklenmesi niteliği nihayet OneDrive’a geldi. Böylece dileyen kullanıcılar, çektikleri fotoğrafların otomatik olarak OneDrive’a aktarılarak yedeklenmesini sağlayabilecek.

Yeni tarama özelliği ise fizyolojik dökümanları basitçe dijital ortama iktibas şansı sunuyor. Microsoft OneDrive 5.4 sürümüne Google Play Store’dan ulaşabilirsiniz.


"OneDrive artık çok daha gelişmiş özellikler sunuyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere OneDrive artık çok daha gelişmiş özellikler sunuyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda OneDrive artık çok daha gelişmiş özellikler sunuyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Tüm Yorumlar
5
4
2
1
0