"Ok, Google" desteği, hizmet sağlayıcıyı daha etkili bir hale getirmek için Android Auto'ya yön verdi
“OK Google” kalıbı için “Google’ın sihirli cümlesi” tanımlamasını kullanmak yanlış olmayacaktır. Google Home’dan Pixel akıllı telefonlara kadar her yerde işleyen bu kalıp, yakında Android Auto’ya da geliyor.

Apple'ın CarPlay ve Google'ın Android Auto, arabada ve telefonunuzdaki içeriklerle arabada daha güvenli bir şekilde etkileşim kurmak için mükemmel çözümlerdir. Aslında hala araç kullanırken bu hizmetleri kullanmak önerilmez, ancak bir çağrıya cevap vermeniz gerektiğinde, dinlediğiniz melodileri değiştirin veya adım adım gezinmeyi getirin; bu şekilde bu platformlar aracılığıyla yapmak bu kadar Bu ayarlar için telefonunuzla uğraşmaktan daha etkili ve oldukça güvenlidir.

Android Auto, Kasım ayında, kullanıcıların Lollipop 5.0 veya üstünü çalıştıran herhangi bir Android telefonda doğrudan Android Auto deneyimini elde etmelerine izin veren oldukça büyük bir güncelleme yayınladı - bu özelliği kullanmak için yepyeni bir otomobil veya pahalı araç içi eğlence sistemine duyulan ihtiyacı ortadan kaldırdı. Platformu. Bugün Google, Android Auto ve onun çeşitli ayarları ile etkileşim kurmak için "Ok, Google" sözlüğünü kullanma becerisini sunuyor. Bu, ilk olarak Mayıs ayında Google G / Ç'ye kapalı olarak gösterilen bir özelliktir ve Android Auto'yu daha önceden olduğundan daha güvenli hale getiren bir özelliktir.

Android-Auto

Sesli Dikte Android Auto'da oldukça uzun bir süredir mevcuttu, ancak bu noktaya kadar bir ses komutu başlattığınızda, aslında söylemek istediklerinizi dikte etmeden önce ekranınızdaki bir mikrofon simgesine dokunmanız gerekiyordu. "Ok, Google" desteğinin kullanıma sunulmasıyla artık bu gerekli olmayacak. Artık şarkıları değiştirebilir, turn-by-turn yol tarifleri sunabilir, metin gönderebilir ve elini tekerleğe almak zorunda kalmadan çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

Uygulamanın en yeni sürümünde Android Auto için "Ok, Google" desteği bulunmaktadır. En yeni yazılımı çalıştırdığınızdan ve sözlüğün sizin yerinize işleyeceğinden emin olmak için Google uygulaması ayarlar sayfasındaki Ses seçeneğine gidin. En yeni Android Auto güncellemesine sahipseniz, "Araba sürerken" artık "Works in Google Maps and Android Auto" yazan geçiş mesajı görüntülenir.


""Ok, Google" desteği, hizmet sağlayıcıyı daha etkili bir hale getirmek için Android Auto'ya yön verdi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere "Ok, Google" desteği, hizmet sağlayıcıyı daha etkili bir hale getirmek için Android Auto'ya yön verdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda "Ok, Google" desteği, hizmet sağlayıcıyı daha etkili bir hale getirmek için Android Auto'ya yön verdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0