Ofisinizde Artık Yazılımlar da Bir Demirbaş
Ofisiniz de artık yazılımlar da bir demirbaş sayılmakta. Günümüz de hemen hemen her şirketin ya kendine ait bir yazılım programı bulunmakta ya da genel kabul görmüş ve dünya üzerinde ortak kullanılmakta olan, yazılım programlarını kullanmaktadır.

Yazılım, elektronik aletlerin belirli işleri yapmasını sağlamak amacı ile geliştirilmiş program türüne verilen isimdir. Her şirketin kullandığı yazılım türü farklılık gösterebilir. Ama burada amaç, yapılan işin verimliliğini arttırmak, en kısa sürede en fazla işi yapmak ve elektronik ortamda yapılan işi kayıt altında tutmaktır. Artık, satın alınan yazılımlar da şirket demirbaşı sayılmakta ve yazılımlardan yıllık amortisman payı ayrılmaktadır. Hızlı bir şekilde değişen teknolojiye uyum sağlamak adına satın alınan yazılımlar ve bu yazılımların kurulumu, bakımı, kullanıcılarının eğitimleri ve buna benzer yapılan harcamalar da, şirketler tarafından muhasebeleştirilerek gider olarak gösterilebilinecektir.

Microsoft Office 365 önceki sürümlere kıyasla hangi yenilikleri taşıyor?

Günümüzde hemen hemen her bilgisayar ile birlikte kullanılan yazılım türü, Microsoft’un sunduğu Office programıdır. Gerek işyerlerinde, gerek evlerde kullanılan Microsoft Office programı, her alanda kullanıcısına kolaylıklar sağlamakta, bundan dolayı da sıkça tercih edilmektedir.  Özellikle yeni piyasaya çıkan, Microsoft Office 365, diğer sürümlerine göre farklı yenilikler ile kendini göstermekte ve kullanıcısına büyük yenilikler sağlamıştır. Kolay kullanım, yeni şablon eklentileri, en yeni Microsoft araçları, Word, Excel, PowerPoint gibi Office uygulamalarının en yeni sürümleri içerisinde mevcuttur. Ayrıca Microsoft Office 365, ev kullanımı, bireysel kullanım, kurumsal şirketler, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin kullanımına uygundur.

Lisanslı Microsoft Office paketi neden kullanılmalı? Mevcut kurulum nasıl lisanslanır? Microsoft Office paketleri en uygun fiyata nasıl bulunabilir?

Çalışanlar olarak, yazılım denildiği zaman aklımıza ilk gelen Microsoft’un Office programıdır diyebiliriz. Lisanslı Microsoft Office kullanımı her zaman kullanıcının tercih etmesi gereken bir programdır. Nedeni ise, lisanslı programın kullanımında aksaklıklar yaşanmaması, yaşanacak aksaklıkların Microsoft firması tarafından düzeltilmesi olarak açıklayabiliriz. Mevcut kurulum lisanssız ise hemen Teknosa mağazalarını ziyaret ederek lisanslı programları indirim kodları kullanarak alabilirsiniz. Ayrıca Teknosa internet sitesi alışverişlerinde kullanılabilecek ofis yazılım paketiniz için Teknosa kampanya fırsatı indirim kuponları ve indirim kodları ile en uygun Microsoft Office paketlerine lisansı ile beraber sahip olabilirsiniz.

"  Ofisinizde Artık Yazılımlar da Bir Demirbaş konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere   Ofisinizde Artık Yazılımlar da Bir Demirbaş ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda   Ofisinizde Artık Yazılımlar da Bir Demirbaş ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0