Nokia 1 Android Go telefonunun ilk görüntüleri!
Nokia 1 Android Go telefonun ilk görüntüleri ortaya çıkmış benzer biçimde görünüyor. Cihaz HMD serisinden olup, ortalama şekilde 95 dolar ya da 80 euro’luk bir fiyat aralığında çıkacağı söyleniyor. Bu sebeple Mart ayında en uygun zeki telefon olacağı öngörülüyor.

Peki Nokia 1 Android Go telefonun nitelikleri ne olacak?
Söylentilere bakılırsa, 720p IPS ekran, 1GB RAM ve 8GB depolama kapasitesi ile Nokia 2 telefonuna oldukca benziyor. Nokia 1 Android Go madeni çerçeve ve polikarbon gövdeye haiz olabileceği söyleniyor. Nokia 1’in, düşük güçlü cihazlar için optimize edilmiş mobil OS yerine daha hafif versiyonu olan Android Go işletim sistemi olacağı bildirildi.

nokia-1-android-go-768x475

Android Go 512 yada 1GB RAM niteliğine sahip telefonlar için çıktığı biliniyor. Sızdırılmış görüntülere nazaran belirgin biçimde değişik tasarımlar bulunduğu görülüyor. Eğer bu sahneler gerçekse, açılış Mobil Dünya Kongresinde olabilir, bu nedenle biraz sabırlı olmanız gerekiyor.


"Nokia 1 Android Go telefonunun ilk görüntüleri! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Nokia 1 Android Go telefonunun ilk görüntüleri! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia 1 Android Go telefonunun ilk görüntüleri! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0