Netflix’in Mindhunter’ı Ağustos’ta ikinci bir sezon için geri dönecek
1979–1981’deki Atlanta’daki çocuk cinayetlerine odaklanacak.

Netflix’in David Fincher’in ürettiği suç gerilim filmi Mindhunter, 16 Ağustos’ta ikinci bir sezon için geri dönecek. Şov, Davranış Bilimleri Birimi'nden iki FBI ajanı izliyor - Holden Ford (Jonathan Groff) ve Bill Tench (Holt McCallany) - Amerika'da psikopatlarla ve seri katillerle görüşmek üzere zihniyetlerini anlamak için seyahat ediyorlar.

Şovun Ekim 2017'de gösterime girmesinden hemen sonra doğrulanan yeni sezon, en az 28 mağdur olduğu iddia edilen 1979-1981 Atlanta çocuk cinayetlerine odaklanacak. Fincher ilk çıkış tarihini onayladı ve KCRW’nin Tedavi podcast’inde ikinci sezonla ilgili daha fazla bilgi açıkladı.

Fincher, Netflix projelerine giderek daha fazla dahil oldu. Akış platformu geçen ay Fincher ve Deadpool yönetmeni Tim Miller tarafından ortaklaşa yarattığı yetişkin animasyon dizisi Love, Death + Robots'un ikinci sezonunu sipariş edeceğini duyurdu. Ayrıca Variety'de dün Fincher'in Gary Oldman'ın canlandırdığı Citizen Kane senaryo yazarı Herman Mankiewicz hakkında bir biyopik olan Netflix’in Mank’ını yöneteceği bildirildi. Film, Fincher’in 2003’te ölen merhum babası tarafından yazılmış bir senaryosuna dayanıyor. Mank, 2014’teki Gone Girl’den beri Fincher’in ilk uzun metraj filmi olacak ve prodüksiyon Kasım’da başlayacak.


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları