Nerf Fiyatları
Nerf, süngerden yapılmış dart okları atan ve pille çalışan oyuncak tabancalar kullanılarak oynanan bir grup aktivitesidir. Genellikle 6 – 20 yaş arası gençler tarafından ilgi gören Nerf, kız erkek karma takımlar halinde ve yaş grubu kısıtlaması olmadan yapılabilir.

Takım olarak karşılaşan oyuncular senaryonun ilerleyişine göre farklı görevleri yerine getirmeye çalışırken dart tabancaları ile birbirlerini eleyerek puan alırlar. Kullanılan dartların oyunculara ve çevredeki objelere zarar vermemesi nedeni ile her yerde oynanabilir. 

Nerf Fiyatları silahlarına ve savaş alanlarına göre değişebilir.  Pilli, dartlı ve su diski atışlı olarak fiyat değişikleri vardır.  Nerf’te kullanılan ekipmanlarla birlikte ortalama bir teçhizatın donanması 100 – 250 TL yi bulmaktadır.

Nerf Fiyatlarına göre fiyatlandırmalarda değişiklik sağlanmaktadır fakat Evo Sports’a buradan https://shop.evosports.com  ulaşarak hem nerf fiyatları hakkında detaylı bilgi alır, hemde nerf silahlarına sahip olabilirsiniz.

Üretildiği ilk yıllarda sadece sünger dart atabilen tabancalar son yıllarda evrim geçirerek disk ve su atabilme özelliklerine de sahip olmuştur. Bu farklılaşma Nerf’ün daha geniş bir kitle tarafından sevilmesine ve talep görmesine neden olmuştur.

 

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları