MSI MPG Sekira 500X Kasa İncelemesi
MSI’ın gelişen teknoloji dünyasında her alanda faaliyet göstermeye başlamasının peşinden ustalaşmış sistem toplamak isteyenler için bulunmaz bir ürünü olan MPG Sekira 500X’i piyasaya sundu. Bugün sizlerle MSI MPG Sekira 500X’in incelemesini yapıyoruz.

Yakın zamanda bir bilgisayar toplamayı düşünüyorsanız ve bu toplayacağınız bilgisayarın kasasının olabilecek en iyi seviyede sağlamlık ve kullanılabilirliğe sahip olmasını istiyorsanız incelememizin mevzuğu olan MSI MPG Sekira 500X tam sizlik bir ürün diyebiliriz.

Oyuncuların ve iş istasyonu hazırlayacak olan kullananların büyük bir çoğunluğunun en büyük endişelerinden bir tanesi olan kasa tasarımı sorununu keskin ve şık tasarım hatları ile çözen MSI, bir önceki modellerde çıkarmış olduğu bir birinden güzel kasalarına istinaden bu ürünle bizler bu işi biliyoruz demiş durumda.


Kutu Tasarımı:

MSI MPG Sekira 500X sağlam ve büyük bir kutu ile karşımıza çıkıyor. Rakiplerine kıyasla sert köpükler ile sağlam desteklenmiş şekilde karşımıza çıkan aygıt, ülkemiz standartlarında en önemli detaylardan bir tanesi olan kargo düşünülerek kargoya dayanıklı ambalajlanmış.


MSI Sekira 500X Tasarımı

MSI MPG Sekira 500X fırçalanmış alüminyum yüzeyi ile üst düzey bir görünüşe sahip diyebiliriz.  Tasarım olarak cihazın her iki tarafında kolaylıkla açabildiğiniz 4 mm kalınlıkta temperli cam kapaklar var. Bu kapakların olmasına rağmen cihaz rakiplerindeki 20 kilo ağırlığın üzerindeki değerlere yaklaşmıyor. Piyasada bulunan öteki bu boyuttaki temperli camlı cihazların büyük bir çoğunluğu 25 kilogram ağırlığı aşarken boş ağırlığı ile MSI Sekira 500X 19 kilo’ı geçmiyor.


Sonuç olarak: 


MSI MPG Sekira 500X  piyasada zor bulunan rakiplerinin aksine fazlaca rahat ulaşılabilir bir kasa durumunda. Şık tasarımı soğutma sistemleri kolaylığı ve uygun fiyatı ile üst düzey bir sistem kurmak isteyenler için olmazsa olmaz bir ürün denilebilir. 4mm temperli camı ve metal şık kasa tasarımı ile rakiplerinden rahatlıkla sağlamlık mevzusunda sıyrılan kasa tam anlamıyla çok önemli. Anakartlarında yer vermiş olduğu 3.2 Usb portlarını kasanın üst kısımında yer vermeyi unutmayan MSI tüm detayları en ince detaysına kadar kullanarak üst düzey isteyenlerin tüm gereksinimlarını karşılamış.
"MSI MPG Sekira 500X Kasa İncelemesi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere MSI MPG Sekira 500X Kasa İncelemesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda MSI MPG Sekira 500X Kasa İncelemesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0