MoviePass, sınırsız bir film planı getirdiğini söylüyor
Hatırlaması zor olabilir, ancak MoviePass bir keresinde nispeten basit bir değer önerisi teklif etti - aylık bir abonelik ücreti için istediğiniz kadar film izleyebilirsiniz.

Şimdi o planın bir versiyonu geri geliyor gibi geliyor.

Haber, Genel Müdür Yardımcısı Khalid Itum'un Variety'ye verdiği röportajda paylaşıldı. Görünüşe göre Itum, abonelerin her ay istedikleri kadar film izlemelerine olanak tanıyan sınırsız planın bir versiyonunun gelecek hafta başlayacağını söyleyenin ötesinde hiçbir ayrıntı sunmadı.

MoviePass 2019 için yeni fiyatlandırma planlarını açıklamasından bu yana henüz bir ay geçti. (Aynı duyuruda, MoviePass, Mitch Lowe'un CEO olarak kalmasına rağmen, Itum'un günlük operasyonları devralacağını söyledi.) Yaşadığınız yere bağlı olarak, 19.95 $ ile 24.95 $ arasında değişen bu ücret, aylık üç sinema bileti ile sınırlıydı.

Yenilenmiş sınırsız planın 9.99 $ eski fiyatına sahip olmayacağını tahmin etmek muhtemelen güvenlidir. Ne de olsa, şirket açık bir iş gereği gibi göründüğü, sattığı biletlerden bile kopmak istediğini söylüyor, ancak şirket daha önce her ne pahasına olursa olsun büyüme modundaydı.

Itum, MoviePass'in artık bir indirim yapmadan veya biletlerden indirim alarak para kazandığı diğer iş modellerini takip etmediğini söyledi. Bununla birlikte, tiyatroların kendi abonelik planlarını oluşturabildikleri “kırmızı etiket” çözümü üzerinde çalışıyor.

Buna ek olarak, Itum, MoviePass’in imajını iyileştirme çabalarının, şirketin abonelerini yeniden kazanmaya başlamasının karşılığını almaya başladığını söyledi.

“Köşeyi dönüyor gibi hissediyorum” dedi.


"MoviePass, sınırsız bir film planı getirdiğini söylüyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere MoviePass, sınırsız bir film planı getirdiğini söylüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda MoviePass, sınırsız bir film planı getirdiğini söylüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0