Microsoft Surface Book yenileniyor!
Intel'in dün duyurusunu gerçekleştirdiği yeni 8. Nesil işlemcileri için yayınladığı tanıtım videosunda, Microsoft'un Surface Book modeline yer vermesi cihazın yenileneceğini ortaya çıkardı.

Dün gerçekleştirdiği etkinlik kapsamında Kaby Lake Refresh ailesi şekilde tanımlanılan 8. Kuşak işlemcilerinin duyurusunu meydana getiren Intel, 14 m.+ fabrikasyon dönemi ile imal edilen ve bir önceki seriye gore yüzde 40 daha çok performans sunan bu işlemcileri dizüstü bilgisayarlar için geliştirdi.

İlk etapta duyurusu meydana gelen bu dört işlemci modelinin kullanılacağı dizüstü bilgisayarlar büyük bir merak konusu olurken, Intel'in Youtube kanalında yayınladığı tanıtım videosunda bu konuda bir ipucu bulunuyor.

Surface Book, 8. Nesil Intel işlemciler ile güçlenecek!

Consumer Reports tarafınca önerilen ürünler listesinden çıkarılması ile gündeme gelen Microsoft Surface ailesinin hibrit yapısı ile çok ilgi kabul eden modellerinden birisi olan Surface Book'un, Intel'in 8. Kuşak işlemcilerinden kuvvet alan ilk dizüstü bilgisayarlardan birisi olması planlanıyor.

Zira, Intel tarafından yayınlanan tanıtım videosunda, uzun batarya süresi ve HD oyun deneyimi benzer biçimde başlıklar ile Microsoft tarafından bugüne dek tercih edilmeyen siyah renkli bir Surface Book modeli işaret edilmektedir.

Ekim ayında Surface Pro'nun LTE sürümünü piyasaya sürmeye hazırlananan Microsoft'un, bu kapsamda Surface Book'u başta Intel'in yeni işlemcileri olmak üzere donanımsal manada yenilemesi planlanıyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları