Microsoft Edge'e Adguard ve AdBlocker geliyor
Adguard'ın halka arzının kadroya dahil edileceğini öğrendik.

Microsoft'un Edge tarayıcısının acı noktalarından biri, Microsoft'un İnsider Build 14291' de yaptığı ve Windows 10 Yıldönümü Güncellemesin de genel olarak mevcut olan uzantılara olan desteğin yetersiz olmasaydı.

Edge' nin pazar payının yavaş büyümesi uzantı tarafında yansıtılır. Bu yüzden, az miktarda uzantıya sahip olması gerekiyor.

Adguard AdBlocker, Edge reklamlarını engellemek isteyen kullanıcılar için AdBlock ve AdBlock Plus'ı bir başka alternatif olarak birleştirdi. "5000'den fazla kural içeren en büyük izci filtrelerden biri" nin yanı sıra YouTube video reklamlarının, istenmeyen pop-up'ların, zengin medya reklamlarının yanı sıra afiş ve metin reklamları (Facebook'ta olanlar da dahil olmak üzere) engelleme desteği. Dil desteği listesinde Hollandaca, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Lehçe ve diğer pek çok dil bulunuyor.

Özelliklerin tam bir listesini ve tarayıcınıza eklemek için Store sayfasına gidin .

Resmi Microsoft Edge Twitter hesabındaki bir tweet'te şirket şu açıklamaları yaptı:

Ekran Alıntısı_3


" Microsoft Edge'e Adguard ve AdBlocker geliyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Microsoft Edge'e Adguard ve AdBlocker geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Edge'e Adguard ve AdBlocker geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0