Microsoft, Bing ile yeniden tasarlanmış bir Skype uygulaması üzerinde çalışıyor
Yeni özellikleri ile geliştirilmiş bir Skype karşımıza çıkıyor.

Microsoft, birkaç yıl boyunca bir dizi aygıt ve platform için Skype platformunu modernize etmek için çalışıyor ve çok ilerleme kaydetsede hala düzeltilmesi gereken bazı sorunları var. Şirket, Skype' ı Android' de iletişim ve iletişim merkezine dönüştürme konusunda büyük planlar yapıyor uygulamaya çağrı ve SMS otomatik olarak geliyor; Ancak bu çalışmalar devam ederken, Microsoft mevcut müşterilerinin sorunlarını gidermeye çalışıyor.

1487254108_skype-android-1_story

Bu, Android'de Skype programındaki kişilere zaten iletilmiş olan uygulamanın büyük çaplı bir revizyonunun şekli olarak ortaya çıkıyor. Yenileme çalışmalarının bir parçası olarak, uygulamanın tasarımı , Universel Windows App' ten birçok ilhamla revize edildi ve Skype'ın farklı platformlar arasında daha fazla tutarlılığı sağlandı. Simgeler ve uygulamanın düzeni güncellendi ayrıca Bing şu anda uygulamaya yerel olarak entegre oldu.

1487254098_skype-android-2_story

Bing, sohbet kullanıcı arayüzünde kendine ait 'Bul' sekmesine sahip olacak ve sonuçları bir düğmeye dokunarak kolayca paylaşmanızı sağlayarak, uygulama içerisindeki içeriği aramanıza izin verecek. Üstelik, Giphs yoluyla GIF'leri ekleyebilir ve Facebook' un Tepkilerine benzer bir seçenekle tepki verebilirsiniz.

Buradan kayıt yaptırıp oturum açarak buradan uygulamayı indirebilirsiniz.


"Microsoft, Bing ile yeniden tasarlanmış bir Skype uygulaması üzerinde çalışıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Microsoft, Bing ile yeniden tasarlanmış bir Skype uygulaması üzerinde çalışıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft, Bing ile yeniden tasarlanmış bir Skype uygulaması üzerinde çalışıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0