Microsoft: 2017, Xbox One ve Windows 10 oyunlarında epik bir yıl olacak
2017 yılı boyunca Microsoft, şirketin önümüzdeki yıl Xbox One ve Windows 10'la ilgili planları konusunda oyuncular arasında bir miktar heyecan uyandırmaya çalışıyor.

Bu çabanın bir parçası olarak, Microsoft, 2017'yi bahsedilen platformlarda oyun için "epik" bir yıl olarak tanımlayan yol haritasını ayrıntılı olarak açıkladı.

Xbox One' ın ve Windows 10' un kullanıcıları bu yıl bunu bekliyor olacak. Belki de en büyük duyuru olduğunu. Microsoft' un prim konsolundan beri altında tutuldu duyuru geçen yıl. Şirket, bir kez daha bunu " şimdiye kadar yapılmış en güçlü konsol " olarak lanse etti ancak henüz daha fazla detay açıklamadı.

Xbox başkanı Phil Spencer ayrıca, oyunun erken erişim programının bir parçası olarak dünya çapında mevcut hale getirilen Halo Wars 2' nin tüm yeteneklerin oyuncular için eğlenceli olacak şekilde nasıl tasarlandığını ayrıntılarıyla anlattı .

Yönetici ayrıca, Microsoft'un bu sene 2016'ya kıyasla Windows 10'a ve Xbox One'a daha özel (ve münhasır olmayan) oyunları da getirmeyi planladığını açıkladı. Bunlar arasında Sea of Thieves , Crackdown 3 , State of Deacy 2, Below, Thimbleweed Park, Tacoma, Ark: Survival Evolved, and We Happy Few, among others. Gibi oyunlar bulunuyor.

Spencer, sürpriz bir duyuruda, Phantom Dust ve Voodoo Vince adlı iki orijinal Xbox klasiği de bu ilkbaharda ID @ Xbox programı aracılığıyla Windows 10, Xbox One ve Steam'e gideceklerini açıkladı. Eski iki platform da Xbox Play Anywhere desteği, çapraz oynatma işlevleri, oyun ve kare hızındaki iyileştirmeleri sunacak. Spencer şunları söylemeye devam etti:

   ''Tüm inanılmaz ayrıcalıklara, ID @ Xbox'a ve bu sene gelecek geriye dönük uyumlu oyunlara ek olarak, üçüncü parti geliştirme ortaklarımızın yarattığı harika oyunlardan heyecan duyuyorum; yakında gelecek oyunlar For Honor, Tom Clancy, Ghost Recon Wildlands, TEKKEN 7, Mass Effect Andromeda, South Park: The Fractured but Whole, Prey and Injustice 2.''

   ''Oyunlarda ve ufukta ilk parti münhasırlıklar gibi geniş kapsamlı ve çeşitlendirilmiş bir liste ile Xbox Live'daki sürekli iyileştirmeler ve gelecekteki Project Akrep 2017'nin başlatılması, Xbox One ve Windows 10 oyuncuları için inanılmaz bir yıl olacak.''

Microsoft, 11 Haziran' daki E3 2017 brifinde daha fazla ayrıntı ortaya koymayı planlıyor.


"Microsoft: 2017, Xbox One ve Windows 10 oyunlarında epik bir yıl olacak konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Microsoft: 2017, Xbox One ve Windows 10 oyunlarında epik bir yıl olacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft: 2017, Xbox One ve Windows 10 oyunlarında epik bir yıl olacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0