Meizu 16, Testlerde Vurdu Dağıttı!
Resmi olarak 8 ağustos tarihinde tanıtımın gerçekleştirilmesi beklenen Meizu 16 ve Meizu 16 Plus için bütün detaylar ortaya çıktı..

Son olarak ortaya çıkan Meizu 16 Geekbench performansı ise heyecan yaratmış durumda.

Meizu 16 Geekbench performansı ile dikkat çekti!

Tam da resmi tanıtımdan bir gün önce gözüken Meizu 16 Geekbench listelemesi, cihazın etkisinde bırakan bir performans ortaya koyacağını ortaya koyuyor. Özellikle de cihazın çoklu çekirdek puanı dikkat cazibeli. Bunda cihazın kullanacağı soğutma sistemi teknolojisinin tesirinin yüksek bulunduğunun tahmin edildiğini de belirtelim. Meizu 16 tek çekirdekte 2403 puan ve çoklu çekirdekte ise 9047 puan sağlamış durumda.

Meizu-15-Meizu-15-Lite-i-Meizu-15-Plus-00_large-770x470

Cihazın her iki versiyonunun da gücünü Qualcomm Snapdragon 845 mobil platformundan alacağı da bundan sonra kesinleşmiş durumda. Öte yandan, Meizu 16 ile 8 GB RAM sunulacağının görülmesi ise sürpriz oldu. Şimdiye kadar bu modelin 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama kapasitesi ile geleceği sızdırılmıştı. Tabii ki bir öteki olasılık ise farklı RAM ve depolama seçeneklerinin sunulacak olması.


"Meizu 16, Testlerde Vurdu Dağıttı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Meizu 16, Testlerde Vurdu Dağıttı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Meizu 16, Testlerde Vurdu Dağıttı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0