MediaMarkt’tan “Şahane Cuma ”da “şahane rekor”
“Şahane Cuma” kapsamında gerçekleştirdiği indirimlerle nihai tüketicilerin odak noktası olan MediaMarkt; hem mağazalarında hem de internet sitesinde kampanya tarihinde elde ettiği en büyük ciroya ulaştı.

MediaMarkt İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, “ Perşembe gecesi 19:00 itibariyle mediamarkt.Com.Tr ve tıpkı akşam gece etkinliğimizle Levent merkez mağazamızda başlattığımız kampanyamız ile geçen senenin aynı dönemine nazaran iki kattan daha fazla satış gerçekleştirdik” dedi.

Avrupa‘nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, tüketicilerine sunmuş olduğu “Şahane Cuma” indirimleri ondan sonra bütün kanallarında trafik ve satış rekoru kırdı. En oldukça tercih edilen ürünler, zeki telefonlar ve oyun konsolları oldu. Pek çok üründe devasa yükseklikte indirim oranları belirleyen MediaMarkt; hem Türkiye genelindeki bütün mağazalarında hem de mediamarkt.Com.Tr ile son kullanıcıların ilgi odağı halini aldı.

Konuyla alakalı değerlendirme icra eden MediaMarkt İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım,tüketicilerin ihityaç ve arzuları gözetilerek düzenlenen kampanya fiyatlarının beklenenin de üstünde alaka gördüğünü anlatım etti. Perşembe gecesi mediamarkt.Com.Tr ve Levent merkez mağazamızda başlattığımız kampanya ile geçindiren süreçte, geçen yılın aynı zamanına bakılırsa iki kattan daha fazla satış gerçekleştirdik. Kampanya tarihinin rekoruna ulaştık” diye konuşan Gökyıldırım, tüm sektöre teşekkür etti. En oldukça ilgi çeken mamüllerin, zeki telefonlar ve oyun konsolları olduğuna vurgu yapan Gökyıldırım, tüm kategorilerde mühim satışlar yaptıklarını söyledi. Gökyıldırım, “Avantajlı fiyatlar ve indirimler haftasonu da devam edecek. Tüketicilerimiz, hem mağazalarımızdan bununla beraber web internet sitemizden istedikleri ürünleri uygun fiyatlarla alabilecekler” diye konuştu.


Fırsatlar devam ediyor

Tüm kategorilerde %70’lere varan indirimlerin uygulandığı “Şahane Cuma” fırsatı hafta sonu da devam edecek. Aynı sürede, mediamarkt.Com.Tr ve 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezi’nde geçerli olacak indirimlerin yanı sıra; MediaMarkt’ın sosyal medya hesaplarından da şahane indirim ve hediye fırsatları piyasaya sunulacak.


"MediaMarkt’tan “Şahane Cuma ”da “şahane rekor” konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere MediaMarkt’tan “Şahane Cuma ”da “şahane rekor” ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda MediaMarkt’tan “Şahane Cuma ”da “şahane rekor” ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0