Mayokini
Mayokini en şık plaj ürünleri arasındadır. Akşam üstü sahildeki bir partiye katılabileceğiniz ve mayo ile bikini birleşmesiyle ortaya çıkan bir bikini türüdür.

Sizler de mayolardan sıkıldıysanız ve bikini giymekten hoşlanmıyorsanız çok özel tasarlanan bu ürünü tercih edebilirsiniz. Bu ürün ilk kez hayatımıza girdiğinde tutmasının çok zor olacağı düşünülmüştü. Oysa şimdi özellikle tarz sahibi kadınlar mayokiniyi her yaz tercih ediyor. Özellikle desenli modelleri her yaz plajları süslüyor ve şık görünüşüyle tüm kadınlardan tam not alıyor. Bu sezon kırmızı, mor, pudra, beyaz gibi çok sayıda renge sahip mayokiniyi plajlarda sık sık görebilirsiniz.

Mayokini Trendleri

Her yaştan kadının giymekten hoşlandığı bir ürün olan mayokini, bu yaz da oldukça popüler ürünler arasında yer alıyor. Bu yaz farklı özellikle tek rengin popüler olduğu modeller biraz daha geri planda kalıyor. Özellikle tarz sahibi bayanlar birkaç renkten meydana gelen desenli tasarımları tercih ediyor. Bunun yanında sade olup iki farklı rengin ahengini sağlamış olan mayokiniler de plajlarda yoğun olarak yerini alacak. Özellikle bu yaz ipli modellerin boy göstereceği ürünler; Tutishop kalitesiyle birleşince farklı bir havaya bürünecek.

Kadınlar hayatının her alanında olduğu gibi plajlarda da kendi stilini yansıtmak ister. Bu yüzden Tutishop plaj ürünleri karakteristik özellikleriyle her stilde kadına hitap ediyor. Ancak kadınlar kendi stillerini yansıtırken bir yandan da trendleri takip etmeyi ihmal etmezler. Bu yüzden sizler de kendi stilinizi oluştururken bir yandan da mayokininiz ile trendleri yakalayabilir ve tarzınızla trendleri aynı potada eritmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Mayokini Modelleri Tutishop’ta

Tutishop yine yaz tatilinde en büyük destekçiniz olmaya devam ediyor. Çok çeşitli plaj ürünleriyle birlikte mayokini modellerini de satışa sunuyor. Birbirinden farklı renklerde, çok özel tasarımlara sahip, estetik şekilde sağlam bir kumaştan meydana getirilmiş, çok profesyonel tasarımcıların elinden çıkan mayokinileri sizler de Tutishop sitesinde bulabilirsiniz. Üstelik kargo ücreti ödemeden çok özel indirim kampanyalarıyla yaz tatiline girebilirsiniz. Plaj ürünleri satın almak için hemen https://www.tutishop.com.tr/mayokini sitesine girebilir ve tüm ürünleri inceleyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları