Marshall Major II Bluetooth Kulaklık Tanıtıldı!
Marshall yeni kulaklığı Major II Bluetooth modelini resmi şekilde tanıttı. Adından da anlaşılabileceği üzere yeni modelin en büyük avantajı kablosuz olması.

Her ne kadar Marshall denildiğinde akıllara büyük amfiler gelse de, kuruluş bir süredir hoparlör ve kulaklıklarıyla da gündemde. Hatta yakın zaman evvela şirketten Marshall London ismiyle müzik odaklı bir akıllı telefon bile gördük.

Marshall Major II Bluetooth özellikleri

Bugün ise Marshall`ın ilk kablosuz kulaklığı olma özelliğini taşıyan Marshall Major II Bluetooth modeli resmi olarak lanse edildi. Adından da anlayabileceğiniz aynısı bu model, halihazırda satışta olan Major II modelinin kablosuz sürümü.

40 mm. sürücülere sahip yeni kulaklık, yapılan açıklamaya göre "kusursuz bass, pürüzsüz mid" performansı sunuyor.

marshall-major-2-ii-06

Bluetooth üstünden mobil cihazlara bağlanan ürün, istenirse kutu bünyesinden çıkan kablo ile kablolu şeklinde de kullanılabiliyor. ilaveten Marshall Major ıı Bluetooth`un 30 saate varan pil ömrüyle, birden fazla rakibine göre daha uzun pil ömrü sunmuş olduğunu da belirtelim.


"Marshall Major II Bluetooth Kulaklık Tanıtıldı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Marshall Major II Bluetooth Kulaklık Tanıtıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Marshall Major II Bluetooth Kulaklık Tanıtıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0