Marmara Denizi Manzarasıyla SeaPearl Ataköy
Denize sıfır tek premium yaşam alanı olan SeaPearl Ataköy, İstanbul’u yaşayabilmeye olanak sağlayan benzersiz yapısıyla beraber lüks hayatın kapılarını ardına kadar açıyor.

 

 Mimari açıdan, eşi benzeri olmayan detayların kullanılmış olmasıyla beraber aynı zamanda üst düzey kaliteli malzemelerin kullanılmış olması da büyük bir fark yaratıyor. SeaPearl Ataköy’deki yaşam alanları manzarayla bütünleşiyor. Her odadan, kesintisiz olarak mükemmel Marmara Denizi görülebiliyor olmasıyla beraber güne tazelenmiş bir şekilde başlayabilmek mümkün. Günün 24 saati izlenebilen manzarasıyla beraber mükemmel bir görselliği beraberinde getiriyor. Saray kalitesinde olan yaşam alanının getirdiği güzelliklerin tamamı SeaPearl Ataköy içerisinde yer alıyor.

Sahil Bandıyla Bütünleşen Peyzaj Alanı

Her gün kendinizi özel hissedebileceğiniz bir peyzaj alanının bulunmasıyla beraber SeaPearl Ataköy’de yaşam standartları en üst noktaya ulaşıyor. Barok tarzında olan muhteşem peyzaj alanında Osmanlı ve Fransız mimarisinin dokunuşlarından ilham alınmasıyla beraber benzersiz bir tasarım mevcut oluyor. 1.2 km’lik uzunluğa sahip olan sahil bandıyla birleşen özelliğiyle beraber Avrupa standartlarını yakalamayı başarıyor. Kusursuz yaşam alanlarını bir araya getiren yapısıyla, oldukça özel olan SeaPearl Ataköy’ün denize sıfır yapısıyla beraber harika vakit geçirebilmek de mümkün oluyor.

JUMEIRAH SeaPearl Ataköy’de

JUMEIRAH tarafından işletmesi gerçekleştirilen 5 yıldızlı lüks otel, SeaPearl Ataköy’de yaşamla bütünleşiyor. Sosyal olanakları açısından oldukça gelişmiş bir merkez olan otelde, hayat tamamen zevklere göre şekilleniyor. İçinden suların geçtiği lobi alanından başlamak üzere; odaları, spor alanları, konferans salonları, dinlenme noktaları ve restoranıyla beraber her alanında kusursuz özellikleri bir araya getiriyor. Pek çok açıdan benzersiz olan lüks otelin içerisindeyken mükemmel hissedebilmenin mümkün olmasıyla beraber aynı zamanda keyifli vakit geçirilebilmesi için de her detay düşünülmüş durumda.


"Marmara Denizi Manzarasıyla SeaPearl Ataköy konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Marmara Denizi Manzarasıyla SeaPearl Ataköy ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Marmara Denizi Manzarasıyla SeaPearl Ataköy ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0