Macera ve aksiyon dolu Black Desert Online 10 milyon nüfuslu bir ülke oldu
Türkiye'nin MMORPG Oyunu Black Desert Online, 10 Milyon oyuncuya ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor. Kullanıcılar, 31 Ekim - 28 Kasım tarihleri içinde oyuna kalıcı olarak sahip olabilme şansı yakalamanın yanı dizi 31 Ekim - 7 Kasım tarihleri arasında yüzde 50 indirimli paketleri Black Desert Online mağazasında bulabiliyor.

MMORPG oyunu Black Desert Online, dünya çapında 10 milyondan çok oyuncuya ulaşmanın haklı gururunu yaşıyor. Oyun, gelişmiş özelleştirme sistemi, geniş açık dünya, aksiyon dolu savaşları ve en iyi oyun grafikleriyle dünya çapındaki maceracılar tarafınca yaygın şekilde oynanıyor.

31 Ekim'den 28 Kasım'a kadar sürecek 10 milyon oyuncu kutlamasıyla Black Desert Online, maceraperestlere ana silahlar, uyanış silahları ve alt silahlar benzer biçimde eşyalar kazanma şansı vererek, haftalık görevlerle maceraya coşku katacak. Bu haftalık görevleri tamamlayan maceracılar, sıradan silahlardan daha yüksek geliştirme şansına sahip +15 silahlar elde edebilecek. Görevler, Vell'in okyanusun derinliklerinden yükselip maceracıların karşısına çıkacağı tarih olan 7 Kasım’dan önce geliyor.

Ayrıca, yeni maceracılar ve misafir geçişleriyle oynayanlar, Black Desert Online Türkiye ve MENA'ya kalıcı şekilde erişime haiz olma şansını elde edebilecek. Bugünden itibaren, en az 7 gün süresince oyuna giriş icra eden ve 31 Ekim’de yapılacak olan bakımdan sonra 28 Kasım saat 23.59’a kadar 56. Seviyeye ulaşan tüm yeni ve konuk maceracılar, oyuna kalıcı şekilde erişime sahip olabilecek. Öte taraftan maceracılar, oyunun tüm paketlerini 31 Ekim'den 7 Kasım'a kadar resmi Black Desert Online Web sitesi üzerinden yüzde 50 indirimli olarak satın alabilecek


"Macera ve aksiyon dolu Black Desert Online 10 milyon nüfuslu bir ülke oldu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Macera ve aksiyon dolu Black Desert Online 10 milyon nüfuslu bir ülke oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Macera ve aksiyon dolu Black Desert Online 10 milyon nüfuslu bir ülke oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0