Mac için Twitterrific büyük güncelleme aldı!
10 Ekim tarihinde Mac bilgisayarlara dönüş yapan Twitter istemcisi, şimdi de büyük bir güncelleme de alarak çok daha işlevsel bir duruma gelmiş durumda. Iconfactory tarafından sunulan Mac için Twitterrific 5.1 birçok yeni hususiyet, geliştirme ve hata düzeltmesi ile karşımıza çıkıyor.

Mac için Twitterrific 5.1 neler sunuyor?
Iconfactory, 100 bin dolar yardımcı aldığı Kickstarter kampanyasıyla istemciyi bir kere daha Mac bilgisayarlara getirmiştir. Hız kesmeyen şirket, bu sefer de fazlaca kapsamlı güncellemesi ile kullanıcıların itimatını sarsmadı.

mac-icin-twitterrific-buyuk-guncelleme-aldi-sdn-02-768x480

Yenilikler içinde susturma ve sessize alma, vaziyet göstergeleri ve otomatik kaydırma detayları öne çıkmayı başarıyor. Susturma ve sessize alma için yönetim ile zaman akışlarının sürekli şekilde üste doğru kaydırılmasının kullanıcılar tarafınca en çok istenilen özelliklerden olduğunun altı çiziliyor. Ayrıca, birçok minik geliştirme sayesinde çok daha sorunsuz bir edinim sağlanıyor.

mac-icin-twitterrific-buyuk-guncelleme-aldi-sdn-03-768x480

Uygulama, yaklaşık 70 TL fiyatla Mac App Store üzerinden satın alınabiliyor.

Twitterrific 5 indir (Mac App Store)


"Mac için Twitterrific büyük güncelleme aldı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Mac için Twitterrific büyük güncelleme aldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mac için Twitterrific büyük güncelleme aldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Tüm Yorumlar
5
4
2
1
0