LG'den sevgililer gününe özel hediye yağmuru başladı
Sevgililer gününe özel LG, bir çok ürününde indirime gitti.s

LG 5-15 Şubat arasında başlattığı sevgililer günü kampanyasında onlarca ürününü indirime soktu. LG, V30 +, G6, Q6, K8 2017, K10 2017 ve Stylus 3 akıllı telefonlarını satın alanlara özel LG TwinWash çamaşır makinesi ve LG OLED TV cihazlarında 500TL indirim kazanabilecekler.

Bu kampanyaya katılabilmeniz için lgkazandiriyor.com adresine girerek satın aldığını akıllı telefonun IMEI ve faturabilgilerini bir forma dolduruyorsunuz. Daha sonra LG Premium Shop üzerinden LG OLED TV ve F70E1UDNK1 / FH0C9CDHK7 modeli TWINWash çamaşır makinelerinde geçerli olan 500 TL indirim kodunun sahibi olacak. Elini hızlı tutanlara özel sınırlı sayıdaki Hi-Fi modül kazanma fırsatını da yakalayabilirsiniz.s


"LG'den sevgililer gününe özel hediye yağmuru başladı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere LG'den sevgililer gününe özel hediye yağmuru başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LG'den sevgililer gününe özel hediye yağmuru başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0