LG G6 resmi olarak Snapdragon 821'i 835 yerine kullanacak ve mükemmel bir hareket
Günler geçtikçe LG G6 hakkında bilgiler kesinleşiyor!

LG'nin G6 amiral gemisi akıllı telefonunun 26 Şubat'ta bu ay resmen çıkması bekleniyor ve tüm işaretler çok ilginç bir teknoloji parçası. LG'nin 2016'nın G5 modelinin modüler tasarımını, çerçeveye yakın bir ekran ile daha geleneksel bir yaklaşım lehine çevirmesi bekleniyor. Diğer beklenen özellikler arasında çift kameralı bir kurulum ve LG'nin kendi mobil ödeme sistemi gibi özellikler yer alıyor ancak telefonun biraz daha tartışmaya açılmış bir yönü, güç sağlayacak olan işlemcidir.

Samsung, bu sefer Qualcomm için Snapdragon 835 işlemcisini seri üretiyor ve bu ortaklık nedeniyle Samsung'un 835 modelini G6'dan birkaç hafta sonra piyasaya çıkması beklenen Galaxy S8 yakında yapacaklarını açıklayan raporları duyduk . Bazı taraflar, bu söylentilerin yanlış olacağına ve G6'nın Qualcomm'dan en yeni ve en üst düzeyde bilgi alacağına dair umutlarını açıkça ortaya koyuyor ancak bu durumun böyle olmadığı doğrulandı. Birçok okuyucumuzun dehşetiyle sonuçlanan LG G6, Qualcomm Snapdragon 821 işlemcisi tarafından çalıştırılacak.

LG-G6-leaked-image

Bu onay, gizli bir LG sunum slaytının CES 2017'de çekilmiş bir fotoğraf yoluyla gelir; ancak 821 nöbetçi değilken, LG neden ana amiral gemisi akıllı telefonunu niye son bir silikon parçasıyla yıl? Cevap aslında oldukça ilginç. Galaxy S8'in satışa sunulduğu ilk birkaç hafta boyunca Samsung'un beklenen satışlarından istifade ederek, yakışıklılarını Snapdragon 835 ile donatmak isteyen herhangi bir OEM, Mayıs ayı sonunda veya Haziran başında piyasaya sürmek için beklemek durumunda kalacak. LG, G6'yı 835 ile tutmak ve donatmak istiyorsa, Galaxy S8'in vahşi ortamda çıkmasının ardından telefon haftalık sürümlerini serbest bırakmak için beklemek zorunda kalacaklardı. Bazı tüketiciler G6'nın piyasaya sürülmesi için bir kaç ay daha beklemek isteyebilirlerse de, Qualcomm'dan en yeni ve en iyisini elde etmek anlamına gelse de, iş açısından bakıldığında, 821'i seçmek LG'nin çok akıllı bir hareketi oldu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları