LG G5 Özellikleri - LG G5 Tasarımı - LG G5 Detaylı İnceleme
LG G5 LG akıllı telefon tasarımlarımı uzun bir aradan sonra tanıtıldı. Akıllardaki sorulardan biri olan çift arka kamera ve çılgın bir modüler pil / aksesuar düzeni tüketiciler için çok fazla olup olmadığıdır.

LG G5 hakkında bilgiklerini unut. Kötüeyensızıntıları unut. G5 o ek işlevsellik vermek ya da zaten orada ne geliştirmek ya o alt tarafından slayt isteğe bağlı "modülleri" olduğunu, unutun. Bunların hepsi dikkat dağıtıcı şeylerdir.

Oldukça iyi telefon: LG G5 budur. Tamam, o da aynı anda geçmişin telefonlardan oldukça ciddi hareket olarak görev yaparken bildiğimiz gelip sevgi ettik akıllı telefonlar hattının eşzamanlı devamıdır bu. Ve bu seyir ya da bir Frankenstein canavarı gibi hissetmeden bitti.

Oh, ve, evet. Bu o ek işlevsellik vermek ya da zaten orada ne geliştirmek alt tarafından slayt opsiyonel modülleri var. Ve benzeri daha önce LG hakkında söylediğim - LG G2 ile arkaya monte edilmiş butonlar ile başlayan zaman Nexus 4 Optimus G ve bedazzled, ya da - biraz deli. Ve bu sadece işe yarayabilir.

Ya da değil. Her iki şekilde de, bu farklı ve oldukça lanet serin.

Hadi bir bakalım.  LG G5'e bakalım.

LG G5 İnceleme Videosu Hakkında

Bazen sadece arkanıza yaslanın, rahatlayın ve en son ve en telefonları kapalı gösteren güzel bir video derleme izlemek istiyorum. Eh, biz bizim eller-LG G5 önizleme videosu burada örtülü var. o zaman bizim eller burada gösterim geri kalanına aşağı kaydırın, yukarıda güzel resimler ile gözlerinize ziyafet çekin.

lgg5-lansmani2

LG G5 Donanım

Geçmiş siyah plaka herhangi bir sayı ile bir şirket için, LG eğrisi hakim. Aslında, çok bilinçli, akıllı telefonlar için kadınsı formu getirdi. LG G3? Curvy. LG G4? Daha şık, ama yine de düzgün vücutlu. Bir "seksi" telefon - Bize izin verirseniz.


Ve şimdi LG G5 var. Bu tür diğer tasarımlar aynı yuvarlatılmış kenarları içine yerleşmiş oluyor. Ne aksine Samsung yapıyor olmalı değil. Değil HTC A9 ile hareket edildiği durumlarda aksine. Ve, evet, ille iPhone aksine. G4 keskin kenarlı düzgün vücutlu iken, G5 daha ince olduğunu. köşeleri daha yuvarlak. kenarları iyi biraz yumuşatır.

lg-g5_0

G5 düğmeleri ve parmak izi sensörü

LG zaten V10 bir arada parmak izi sensörü ve kamera tuşu ile tecrübe etmiştir. Sonuç muhteşem daha az oldu. V10 ikincil ekran ancak, bu bir rol oynadı. Hatta çok kısa test G5, üzerinde şeyler biz onları beklediğiniz gibi daha çalışır. Biz V10 gördüğümüz gibi parmak izi sensörü ve güç düğmesi güzel hiçbir yatay kıpırdatmak ile eşleştirilmiş. Bu şeyler kilitli ne kadar eğer sen, sensör üzerindeki hafif bir dokunuşla telefon uyandırabilirsiniz. Ya da geleneksel güç düğmesi deneyimi için dolu basın yapabilirsiniz. (Eğer acil bir durumda bunları kapatabilirsiniz böylece telefonları, bu arada hala fiziksel güç düğmesine gerekir -. Güvenlik nedenleriyle) Biz iki sorun olmadan G5 bir parmak eşleştirilmiş ve basit bir musluk ile telefon kilidi değil, telefon ilk uyanık olmak zorunda - safhası o V10 alır basın.

lg-g5-14_0

Bu aynı zamanda ses seviyesi düğmeleri yan telefonun arka taşınmış anlamına gelir. sırtında onları Yapıştırma G2 ile 2012 yılında oldukça radikal bir hareket oldu. Ama çalıştı ve iyi çalıştı. Ve G3 iyi çalışmaya devam ve G4 ile 2015 yılında. Ama şimdi onlar geri Telefonun yan tarafındaki konum. Ben ile yaşayabilir. Ben çok daha sık ses seviyesini ayarlamak için gerekenden daha telefon uyanmak. Parmak izi sensörü şimdi denir çünkü - ve gerçekten bir noktada birini denemelisiniz - Ben anında orada uyanmak. Belki ses seviyesi düğmeleri telefonun biraz simetrisini break up, ama bu durumda bu trade-off ile iyiyim.

lg-g5-battery-2_0

G5 Modülleri

G5 serbest bırakılması için çıkılan büyük söylenti telefonu kullanma şeklinizi değiştirmek modülleri vardı. Bu doğru, ve henüz gerçekten doğru değil. Bu her şeyden önce, bir smartphone. Eğer onlar (sol alt tarafta bir güzel yapılır düğmesi ile) alt bölümü kapalı pop ve başka bir şey ile değiştirmek olabilir birisi söylemedi Aslında, eğer onlar asla bilemez çok iyi bir olasılık var. Bloglar şeyler şeyi arayarak aldı "Sihirli Yuvası." Ama burada oluyor gerçekten o kadar değil sihirli var. Bu iş yerinde fiziksel bağlantı (çok akıllı olsa) bir çok basit.

lg-g5-battery-6_0

lg-g5-cam-plus-module-2_0

bo-sound-module-3

LG G5 Yazılım

(Şubat güvenlik düzeltme eki ile) Android 6.0.1 Marshmallow çalışan LG G5 demo birimleri bir göz attım. genellikle böyle olmuştur, LG Android kullanıcı arayüzü gibi görünmelidir ne kendi take üzerinde yineleme devam etti. Bu sefer belki biraz daha az düz, ve renkler LG G4 yaptım daha iyi akışı gibi görünüyor.
Ama artık başlatıcısı bir uygulama çekmece var. ... Biz bir dakika içinde lavabo izin vereceğim.
Huawei ve Xiaomi akla gelen - - LG biz Çinli üreticilerin almak gördüm rotayı gitti ve hemen eve ekrana şeyi dökmektedir. Klasörler tabii ki temiz tutmaya yardımcı, ama yine de oldukça radikal bir hareket var.

lg-g5-57_0

LG G5 Kameraları

Yukarıda donanım bölümünde söylediklerini üzerinde kameralar hakkında söylemek değil bir sürü daha var. LG V10 geniş / normal açı ayarı telefonun ön oldu. G5, bu arka yüzünde bulunuyor. Bu telefonun arkasındaki belki daha kullanışlı (ve kesinlikle çok daha oraya telefonun görünümünü değiştirir) ve LG kamera uygulaması içine entegre iyi bir iş çıkarmış.

Bazı hızlı kapalı testler - özellikle zor veya zorlu şey - o zaman muhtemelen G5'in kamera ile mutlu olacağım bize G4 ve V10 kamera ile mutlu oldum (ve biz kesinlikle olmuştur) izlenimi verdi.

lg-g5-colors-3_2

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları