LG G5 için Nougat 7.0 geldi!
Uzun süredir LG G5 sahiplerinin beklediği yeni Android sürümü Nougat 7.0 sonunda dağıtılmaya başladı. LG sahipleri için uzun süren bekleyiş böylece sona eriyor.

Uzun süredir LG G5 sahiplerinin beklediği yeni Android sürümü Nougat 7.0 sonunda dağıtılmaya başlanmıştır. LG G5 aygıt malikleri için uzun süren bekleyiş böylece sona eriyor.

LG G5 nihayet Nougat 7.0 güncellemesini alıyor

Android'in yeni işletim sistemi sürümü Android Nougat 7.0 gerçekte Ağustos ayından bu güne piyasada bulunuyor. Yeni sürümün çıkmasıyla oldukça çok telefonunun bu işletim sistemine geçtiğini düşünebilirsiniz lakin piyasada bulunan cihazların sırf yüzde 0.3'ü yeni güncellemeyi alabildi.

lg-g5-icin-nougat-70-gelmeye-basladi-2

Şimdiyse LG'nin yeni amiral gemisi telefonu LG G5, bu güncellemeyi alıyor. daha evvela duyurusu yapılan Nougat 7.0, Kasım ayının başlarında cenup Kore'de bazı cihazlar için aktif bir duruma getirilmişti. şu sıralarda ise tüm cihazlara gelmeye başladı.

Güncelleme 1.üç GB boyutunda ve ayrıca Kasım ayında yayınlanan Android güvenlik yamasını da kapsıyor.


"LG G5 için Nougat 7.0 geldi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere LG G5 için Nougat 7.0 geldi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LG G5 için Nougat 7.0 geldi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0