Kurumsal Web Tasarım & Sosyal Medya Uzmanı
İster kişisel olsun ister firmanız için olsun web sitenizi kesinlikle yaptırmalısınız.Örneğin bir psikolog veya doktor kişisel bir web sitesi açıp makalelerini yayınlayabilir.

   Firmalar genellikle ürün satışlarını veya prestijlerini arttırmak için web sitelerini kullanabilir. Web sitenizi baştan sağma yaparsanız satışlarınızı arttırmak yerine daha da azaltabilirsiniz.Bu riske girmemek için web sitenizin tasarımını profesyonel ellere emanet etmek zorundasınız. Web tasarımı bir web sitesinde tasarım mimarisi, kullanıcı arayüzü, ergonomi, renkler ve yazı tipleri içermektedir.İnsanlar genellikle web tasarımı görsel olarak algılar fakat web tasarım ajansı kendi içinde web site düzenini, ergonomisini, kullanıcı alışkanlıklarını barındırmaktadır.

İstanbul Web Tasarım

Web sitesine yapılan tasarım, firmanın veya kişinin bir parçasını taşıması lazım. istanbul web tasarım firması olarak hedefe yönelik iyileştirmeler ile ortaya muazzam bir web sitesi çıkabilir.Günümüz de işletmeler web sitesine büyük paralar ödemekten kaçınır.Web sitesinin önemini anlayamayan işletmeler yakın zamanda bunun böyle olmadığının kanısına vardılar.İşlevsel bir web sitesi yanında şirketinizin yüzünü yansıtan tasarımlar kullanılmalıdır.Online ortamda varlığınızı göstermek size veya şirketinize prestij katacaktır.Eşsiz bir web tasarımda olması gerekenleri maddeler halinde şu şekilde sıralayabiliriz; Navigasyon ve kullanabilirlik, müşteri hizmetleri ve güven, tutarlılık.Bu saydıklarımız dışında bir web siteniz var ise kullanıcılar size güvenmez ve sitenize giriş yapmaz.  

Sakarya Web Tasarım

Web sitenize yapılan tasarımın yüklenme süresi oldukça önemlidir. Sakarya web tasarım yaparken Arama motorları sitenizin hızına bakarak sizi sıralamada yukarı veya aşağıya taşıyabilir.Bu yüzden yapılan tasarımın kod fazlalığı olmaması ve kodların sıkıştırılmış olması gerekir.Hızın yanında sakarya web tasarımın responsive yani mobil uyumlu web tasarım olması da önemlidir.Kullanıcılar web sitenize farklı ekranlı cihazlardan giriş yapabilir.Bu yüzden kullanıcı dostu web tasarım için mobil uyumluluk zorunludur.Bunu iki şekilde yapabilirsiniz.Mevcut tasarımınızı mobil uyumlu yapabilir veya mobil kullanıcılara farklı bir tema gösterebilirsiniz.Web tasarımın geleceği açısından olumlu geliştirmeler yapılmakta.Farklı animasyonlar ve css elementleri geliştirilirken gelecek de VR teknolojisinin kullanılacağı da aşikar.

Sosyal Medya Uzmanı

Markanızı kitlelerle buluşturmak için tercih edebileceğiniz en iyi platformlardan biri olan sosyal medya son 10 yıl içerisinde dijital pazarlama alanında yerini sağlamlaştırarak devam ettiriyor. Bir Sosyal medya uzmanı markanız için oluşturacağı stratejiyle beraber size sunacağı tasarım, topluluk yönetimi gibi hizmetleriyle yapacağı sosyal medya danışmanlığından markanızı instagram, facebook, linkedin gibi web sitelerini kullanarak topluma sunabilir, markanızı sizin yerel olarak ulaşamayacağınız tüm kullanıcılara ulaştırabilirler. Biz kurumsaltasarim.com.tr sosyal medya uzmanı olarak, projelerinizi veya markanızı tanıtıyor, dijital pazarlama ve reklam çalışmalarını yönetiyoruz.   Web tasarım veya sosyal medya uzmanı arayışınız varsa kurumsaltasarim.com.tr'nin teklifini duymadan çalışmalara başlamanızı önermeyiz. Bize ulaşmak için dilerseniz 0850 304 13 02 telefon numaramızdan veya [email protected] den mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları