Kullanıcılar Facebook Lite Uygulamasını Çoşturuyor
Dünya’nın hiç kuşkusuz en popüler ve en büyük sosyal ağı olan Facebook, değişik alanlardaki çalışmalarını sürdürüyor. Bilinen Facebook uygulamasına kıyasla, birtakım özellikleri kısıtlanan Facebook Lite uygulaması başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor!

Facebook Lite uygulamasından büyük başarı!
Giriş düzen modeller için daha kaliteli ve akıcı bir sosyal medya deneyiminin sunulması adına kullanıma sunulan Facebook Lite uygulaması Google Play Store üzerinden fazlaca büyük bir başarıya imza attı.

Geçtiğimiz saatlerde yetkililer tarafınca meydana getirilen açıklama ile beraber 1 milyon indirmeye ulaştığı müjdelenen Facebook Lite, tabiri caizse var kullanıcı sayısını ikiye katlamış durumda.

Her geçen gün kullanıcı kitlesini daha da genişleten popüler sosyal medya platformu, internette kota problemi yaşayanlara da katkı sağlaması amacıyla geliştirdiği tatbik ile adından laf ettirmeye devam ediyor.

Lite uygulaması ile birlikte sınırlı oranda veri aktarımı ile kota sorununu ortadan kaldıran uygulama artık 1 milyondan fazla Android kullanıcısı tarafınca kullanılmaktadır.

Ilk başlarda 2015 yılından kullanıma sunulan ve yaklaşık olarak 5 MB’lık boyutuyla fazlaca iddialı bir sadeleştirmeye giden Facebook Lite sürümü ile birlikte yetkililer batarya kullanması, mobil veri iletişimi ve aygıt depolama alanı gerekliliği azaltıklarını da belirtelim.

Peki, siz söz konusu bu uygulama hakkındaki ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından aktarabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz…


"Kullanıcılar Facebook Lite Uygulamasını Çoşturuyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Kullanıcılar Facebook Lite Uygulamasını Çoşturuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kullanıcılar Facebook Lite Uygulamasını Çoşturuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0