Kobisi E-Ticaret Paketleri
E-ticaret sitesi kurmak için gerekli olan tüm özellikleri bir arada bulunduran e-ticaret paketleri, Kobisi tarafından en etkin şekilde sizlere sunulur.

Kobisi E-Ticaret Paketleri 

E-ticaret sitesi kurmak için gerekli olan tüm özellikleri bir arada bulunduran e-ticaret paketleri, Kobisi tarafından en etkin şekilde sizlere sunulur. Farklı özelliklere sahip olacak şekilde hazırlanan bu paketlerde gerekli durumlarda ekleme ve çıkarma yapılabilir. Böylece satın alacağınız paket, ihtiyacınıza daha uygun hale gelecektir. Bu kapsamda Kobisi sizlere haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet vermektedir.


Eğer ilk defa bu tarz faaliyetlere başlıyorsanız bu durumda e-ticaret paketleri karşılaştırması yapabilirsiniz. Bu sayede hangi pakette hangi özelliklerin olduğunu görebilir ve sizin için en uygun paketi kolayca bulabilirsiniz. Paketler arasında karşılaştırma yaparken, dilerseniz Kobisi tarafından sizlere sunulan ücretsiz kullanım hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Kobisi e-ticaret paketleri hakkında daha fazla bilgi alabilmek için linke tıklayabilirsiniz: https://www.kobisi.com/e-ticaret-paket-fiyatlari

E-Ticaret Paketleri Karşılaştırma

Online alışveriş siteniz için kullanabileceğiniz paketler Kobisi bünyesinde Ücretsiz, Personal, Plus ve Professional olmak üzere çeşitlere ayrılır. E-ticaret paketleri karşılaştırma yaptığınızda en çok ilgi gören ücretsiz paket içerisinde yüz ürün sergileme, ücretsiz SSL, hazır ödeme sistemi ve responsive temalar olduğunu görebilirsiniz. Kobisi internet sitesine girdiğinizde ekrana gelen pencereden bu pakete doğrudan kayıt olabilirsiniz. 


E-ticaret paketleri karşılaştırma yaparken personal adlı paket ilginizi çekebilir. Bu paket içerisinde kendi alan adınız, bayiler için XML ve 500 ürün sergileme gibi özellikler bulabilirsiniz. Paketin seviye yükseldikçe sahip olduğu özellikler ve fiyatları da değişmektedir. Bu kapsamda e-ticaret paketleri karşılaştırması yaparken size en çok seçeneği Professional adlı paket sunacaktır. 

E-Ticaret Sitesi Kurmak 

E-ticaret sitesi kurmak istediğinizde sitenizin bazı özelliklere sahip olması gerekir. Öncelikle siteniz insanların ilgisini çekecek mükemmel tasarımları içermelidir. Ürünlerinizi kolayca yönetmek, daha fazla müşteri çekmek, müşterilere kolay ödeme ve sipariş olanağı sunmak, site görünümüne önem vermek e-ticaret sitesi kurma aşamasında size avantaj sağlayacaktır. Bu amaçla online alışveriş sitesi kurmak konusunda hizmet veren Kobisi uzman ekibinden yardım alabilirsiniz. Kobisi tarafından sizlere sunulan birbirinden şık site şablonları ve bunların her cihaz ile uyumlu olması işinizi daha kolay hale getirecektir.E-ticaret sitesi kurmak için dikkat etmeniz gereken diğer bir özellik SEO çalışmalarıdır. Bu çalışmaların Kobisi ekibi tarafından eksiksiz şekilde yapılması size en iyi sonuçları verecektir. Bunlara ek olarak sunulan sosyal medya entegrasyonu, e-mail pazarlama, sınırsız resim yükleme olanağı, kolay ödeme seçenekleri, SSL sertifikası ve kesintisiz hizmet garantisi de e-ticaret siteniz için fayda sağlamaktadır.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları