Kısa Süreliğine Ücretsiz Android Uygulamaları
Kısa Süreliğine Ücretsiz Android Uygulamaları derlemesi ile karşınızdayız. Bakalım bu hafta Google Play Store’da bulunan rastgele seçilmiş ücretli aşamalardan hangileri, sınırı olan bir süre için parasız indirilebilir hale getirilmiş.

Kısa Süreliğine Ücretsiz Android Uygulamaları – 1 Aralık

Sınırlı bir müddet için parasız indirilmeye sunulan Android uygulamalarını sizler için sıraladık. Şunu hatırlatmadan geçmeyelim, siz bu yazıyı okurken bile listedeki uygulamaların tekrar ücretli olma ihtimali var. Bu nedenden dolayı indirmek istediğiniz tatbik için çabuk etseniz iyi olur.

Browse Simply Gold – Fast Incognito Web Browser

Kişisel bilgilerinizi de kolaylıkla saklayabileceğiniz bir web tarayıcısı olan Browse Simply Gold, uygulamasında bulunan özel dolaşma modu yardımıyla, tarayıcısı üstünden dolaştığınız sayfaları ancak siz görebileceksiniz.

Böylece, hem internet tarayıcısını ilk kez kullanıyor şeklinde oluyoruz, bununla beraber kullandıktan sonra arkamızda hiçbir iz bırakmamış oluyoruz. Eğer sizden başkası bu web tarayıcısına girmek isterse de tatbik aşağıdaki belirttiğimiz detayları hatırlamıyor;

-Ziyaret ettiğimiz sayfalar

-Arama geçmişi

-Otomatik doldurma bilgileri

-Çerezler (cookie)

-ve bilgisayarımızda hali hazırda saklanan tüm diğer bilgiler

Google Play Store üstünde 17 TL‘lik bir fiyat etiketine haiz olan uygulama 5 gün süresince tam olarak parasız duruma getirildiğini belirtelim. Eğer böyle bir web tarayıcısına ihtiyacınız var ise, elinizi acele tutmanızda fayda var.

Kalan Süre : 2 Gün

Normal Fiyatı : 17 TL

Browse Simply Gold – Fast Incognito Web Browser indir

Real Drift Car Racing

Oldukça eğlenceli oyun yapısıyla ön plana çıkmayı başaran Real Drift Car Racing ile keyifli dakikalar siz Android kullanıcılarını bekliyor. Mobil platformlardaki en gerçekçi yarış oyunlarından kabul edilen Real Drift Car Racing oyununu Google Play Store üstünden kısa süreliğine ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Normal Fiyatı: 3 TL

Kalan Süre: 1 Gün

Real Drift Car Racing indir

App Lock and Gallery Vault

App Lock uygulaması sayesinde Android cihazınızdaki uygulamaları rahat bir biçimde şifreleyebileceksiniz. Kişisel dosyalarınızın bir öteki tarafından kurcalanmasından hoşlanmıyorsanız, App Lock tam size nazaran bir uygulama. Normalde 24 TL’ye satılan App Lock uygulaması kısa bir süreliğine ücretsiz olarak satın alabilirsiniz. Fakat, elinizi acele tutmanızda yarar mevcut.

Kalan Süre: 11 Saat

Normal Fiyat: 24 TL

App Lock and Gallety Vault indir

Telefon ve Tablet Soğutucu Pro

Akıllı telefonunun ısınmasından korkan kullanıcıların işlemci ısısını düşürebileceği başarılı evrelerden olan Telefon ve Tablet Soğutucu Pro uygulamasını Play Store üstünden kısa bir süreliğine ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kalan Süre : üç Gün

Normal Fiyatı : 5 Gün

Telefon ve Tablet Soğutucu Pro indir

Circlet Icon Pack

Birbirinden kaliteli ikonları ile ve duvar kağıtları ile ön plana çıkan uygulama kısa bir süreliğine parasız duruma getirilmiş durumda. Play Store’da 5 TL şeklinde bir tutara satılan bu ikon paketine sahip olmak istiyorsanız elinizi acele tutmanızda fayda mevcut.

Kalan Süre : 10 Saat

Normal Fiyatı : 5 TL

Circlet Icon Pack indir

Pillow Icon Pack

kisa-surelegine-ucretsiz-android-uygulamalari-shiftdelete-6

Kalan Süre : 5 Gün

Normal Fiyatı : 4 TL

Pillow Icon Pack indir

Pro Mp3 Player

Pro Mp3 Player , Android kullanıcılarının yılardan bu güne kadar bildiği en iyi müzik çalar uygulamalarından biri. Pro Mp3 Player kullanım kolaylığı, modern ekolayzer özellikleri ve onlarca teması ile Android için en iyi müzik çalar uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Söz konusu uygulamayı, Play Store üzerinden kısa süreliğine ücretsiz bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kalan Süre : 2 Gün

Normal Fiyatı : 6 TL

Pro Mp3 Player indir

Mellow Dark – Icon Pack

Kalan Süre: 1 Gün

Normal Fiyatı: 6 TL

Mellow Dark Icon Pack indir

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları