Otomobil dünyasını yeniden şekillendiren Tesla parlak zeka telefon işine giriyor! İşte Tesla ilk zeki telefonuna dair ortaya çıkan ilk detaylar. Bakalım Tesla Quadra iyi mi görünüyor?
Karşınızda Tesla’nın akıllı telefonu!
179
okunma

Tesla parlak zeka telefon mt. üretecek?
Otomobil hayatına yeni bir nefes getiren Tesla, Model S ve Model X ile piyasaları alt üst etmişti.

Şu sıralar Model 3 siparişlerini yetiştirmeye çalışan Tesla’nın zeki telefon işine gireceği iddia edilmektedir. Üstelik bu kez daha önceleri de gündeme gelen bu iddiayı doğrulayacak kanıtlarla birlikte.

Tesla Quadra geliyor!

Ortaya çıkan bu görsellerle beraber tasarımı ortaya çıkan Tesla Quadra kod isimli modelin ince bir çentikle birlikte geleceği görülüyor. Yan tarafta ve alt tarafta oldukça ince çerçevelere sahip olan modelin arka tarafında ise oldukça büyük bir Tesla logosu yer ediniyor.

Çift kamera kurulumuna yer verildiği görülen modelin alt tarafında ise büyükçe birde hoparlör için bulunduğu tahmin edilen boşluk bırakılmış.

teslanin-akilli-telefonu-sizdirildi

Söz mevzusu sızıntıda yer edinen modelin gerçekten Tesla’nın geliştirdiği bir model mt. Olmadan Çinli bir feyk model mt. Bulunduğunu şu an için bilmiyoruz. Ancak Elon Musk’ın alev silahı sattığını düşündüğümüzde bir zeki telefon satmasında sorun gözükmüyor.

Eğer laf konusu iddia gerçekse gelecek günlerde daha çok sızıntı ile detaylar netleşecektir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları