Karşınızda Google Play Store'un yeni tasarımı!

Karşınızda Google Play Store'un yeni tasarımı!
Android'in uygulama mağazası Google Play Store, yakında gelecek olan güncelleme ile harika bir tasarıma sahip olacak. Karşınızda Google Play Store'un yeni tasarımı!

Android'in uygulama mağazası Google Play Store, mataryal tasarım anlayışına geçildikten sonra, tasarımında büyük çaplı değişimlere gitmişti. süre içerisinde de dizaynı kullanıcı odaklı olarak değişen Google Play Store, bir kez daha yeni bir tasarıma sahip olacak.

Play Store'un yeşil rengi değişiyor!

Bildiğiniz benzeri Android'in rengi olan yeşil, Google Play Store'un arayüzüne hakimdi. Uzun süredir yeşil rengini kullanan Google, şimdi ise yeşilin değişik bir tonu olan mint yeşiline geçiş yapmayı planlıyor. Tasarım yalnızca renk değişikliğinden de ibaret olmayacak. indirme butonları da değişen öğeler arasında yer almaktadır.

Kullanıcı deneyimine odaklanan Google, Play Store'un yeni dizaynı ile kendini yenilemek istiyor benzeri bir imaj ortaya koyuyor. Android ile bütünleşen yeşil renginin, Play Store'da mint yeşiline evrilmesi, yakında Android logosunda da bu rengin hakim olacağının sinyallerini veriyor.

Yakında ati olan güncelleme ile Google Play Store'un yeni tasarımına kavuşması bekleniyor.

Google Play Store'un yeni tasarımı için sayfa değiştiriniz.

1478427709_nexus2cee2nxovz1-1

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Yorumlar

1000 - karakter kaldı.
Yorumu gönder