Kahve sevenlere özel kılıf!
Kahve severlerin hayalini kurduğu akıllı telefon kılıfı Mokase ile tanışın. Akıllı telefon kılıfı ve espresso makinesinin birleşimi olan Mokase, acil vaziyetlerdeki kahve ihtiyacı için tasarlanmış.

Gün geçmiyor ki insanı hayrete düşüren ve şaşırtan bir Kickstarter projesi daha başlatılmasın. Bu sefer sizlere söz edeceğimiz proje ise, tamamiyle kahve sevenler için tasarlanmış akıllı telefon kılıfı Mokase.

İtalyanlardan kahve sevenlere özel kılıf!

Bu hafta başında başlatılan ve 75.000 € bağış toplamayı amaçlayan akıllı telefon kılıfı Mokase, bir takım vaziyetlerde insanda oluşan kahve açlığını gidermek için tasarlanmış bir ürün.

Tek bir fincanlık haznesi olan Mokase, temelde hazır kahve karışımını uygulama üzerinden verilen bir komutun hemen peşinden ısıtmak dışına başka bir iş yapmıyor. Ancak tanıtım videosunda da görebileceğiniz gibi, bir takım kahve bağımlıları için, acil vaziyetlerde bu kadarcık kahve dahi bir kurtarıcı olabilir.

Ayrı olarak Mokase geliştiricilerinin belirttiğine göre, kabın içerisinde bulunan alüminyum ısı kalkanları sayesinde, kahve karışımı ısıtılırken akıllı telefon yüksek ısından savunabiliyor. 

Son olarak, Mokase’nin Galaxy S8-S7, Huawei P10-P9, LG G5-G6 ve iPhone 7-7 Plus gibi yeni nesil tüm akıllı telefonlar için destek sağladığını da belirtmeden geçmeyelim.

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları