Kadın Gömlek
Kadın gömlek modelleri, farklı renk ve desenlerde, ilkbahar sezonunun trend modelleri arasında yer alıyor.

Doğru kombin yapılan gömlekler, ilkbahar tarzını yansıtıyor ve güzel bir görünüm yakalamak için önemli olan şey vücut tipidir. Gömlekler ile kullanılan parçalar ise genellikle bol paça pantolonlar, dar kotlar ve midi etekler oluyor.  Ayrıca bir kombinde gömlek kullanılırken renk karmaşası yaratmamak için, birbiriyle uyumlu renkler seçilmelidir.  

Gömlek ile kombin yapılırken 4 farklı renk tonu belirlenmelidir. Bunlar gömlek rengi, alt parça rengi, ayakkabı rengi ve çanta rengidir. Desenli bir gömlek giyiyorsanız, altına giyeceğiniz pantolon veya etek düz renklerde seçilmelidir.  

Kadın Gömlek Modelleri Nelerdir? 

Kadın gömlek modellerine bakıldığında en fazla tercih edilenler oduncu gömlekler, cep detaylı uzun gömlekler, ekose gömlekler, yırtık detaylı kot gömlekler, balon kot gömlekler ve oversize gömlekler olarak sayılabilir. Bunlar arasında günümüzde en fazla öne çıkan model ise oduncu gömlekler oluyor. Uzun püsküllü oduncu gömlekleri özellikle mevsim geçişlerinde, serin havalarda giyilerek hem hava koşullarına karşı korunuyor hem de rahatlığı yakalıyorsunuz. 

Alt uçlarında bulunan püsküller sayesinde kot pantolonlarla çok güzel duran bu gömlekler ekose desenli seçilebileceği gibi düz renkli olanları da vardır. Püsküllü oduncu gömleklerinin oversize modelleri de kadınlar tarafından çok sevilerek tercih ediliyor. Uzun modelleriyle ceket tarzı duran bu kadın gömlek çeşitleri, tarzınızı yansıtabileceğiniz farklı modeller için https://www.peraclub.com/bayan-gomlek sitesine bakabilirsiniz. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları