Jimmy Durmaz'dan İddialı Açıklamalar
Galatasaray'ın yeni transferi Jimmy Durmaz Galatasaray'ı takip eden basın mensuplarına Galatasaray'a gelişi ve gelecek sezon ile ilgili iddialı açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın yeni transferi Jimmy Durmaz, takımının Avusturya kampında basın mensuplarına oldukça iddialı açıklamalarda bulundu. Galatasaray'a transfer olmasından dolayı oldukça mutlu olduğunun ifade eden Jimmy Durmaz, bu takımın formasının giymesinin çok büyük bir onur olduğunu ve bu sene futbol adına Galatasaray’ın altın çağını yaşayacağı iddiasında bulundu. 1xbet ile Jimmy’li Galatasaray’ı sezon boyunca takip edebilirsiniz.

Hayalim Gerçekleşti

Galatasaray'a transfer olmanın ve bu takımın bir parçası olmanın harika bir duygu olduğun ifade eden Jimmy Durmaz çocukluk hayalini gerçekleştirdiği için çok mutlu olduğunu ifade etti. Galatasaray’dan ilk teklifi aldığında oldukça heyecanlandığını itiraf eden yıldız futbolcu daha sonra her şeyin bir rüya gibi gerçekleştiği itirafında bulundu. Şuan tek düşüncesinin lig ve şampiyonlar liginde başarı olduğunu ifade eden Jimmy taraftarlarla buluşmak için sabırsızlandığını ifade etti. 1xbet mobil ile Galatasaray ve yeni transferlerini mobil cihazlardan da izleme fırsatı bulabilirsiniz.

Rekabet Beni Korkutmuyor

Galatasaray’da çok değerli ve kariyerli futbolcu arkadaşlarının olduğunu ifade eden Jimmy Durmaz bu rekabetten korkmadığını ve takıma sadece kanatlarda değil orta sahada da katkı vermeye hazır olduğunu bu sebeple oldukça yoğun bir yoğun bir çalışma temposu içine girdiğini ifade etti. Onebahis ile Jimmy Durmaz’ın Galatasaray altındaki performanslarını yakından takip edebilirsiniz.


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları