Jimmy Durmaz'dan Açıklamalar
Geçtiğimiz transfer sezonuna adı sürekli olarak sarı kırmızılı takım ile birlikte anılan ancak transferi bir türlü gerçekleştirilemeyen yıldız futbolcu Jimmy Durmaz, bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Galatasaray'a transfer olmuştu.

Kamu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamaların ardından sağlık kontrollerinden geçen yıldız futbolcu Jimmy Durmaz bilindiği üzere sarı kırmızılı takımın sezon öncesi kampına katılmıştı. Avusturya kampına dahil olan yıldız oyuncu Durmaz'ın hırslı ve formda görünümü teknik heyeti ve yönetimi bir hayli sevindirdi. Galatasaray'a transferi gerçekleştikten sonra ilk defa basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Jimmy Durmaz, sarı kırmızılı takımdan övgü dolu sözler ile bahsetti.

Jimmy Durmaz: Burada Olmaktan Gurur Duyuyorum

Basına verdiği demeçlerde sarı kırmızılı takımın bir parçası olmaktan gurur duyduğunu söyleyen Jimmy Durmaz, açıklamalarında rüyasının gerçek olduğunu vurguladı. Çocukluğundan beridir sarı kırmızılı formayı terletmek istediğini ve tüm hayatı boyunca bu hayalini gerçekleştirmek için çabaladığı dile getiren Durmaz, takım için oldukça tatlı sert bir rekabetin olduğundan bahsetti ve sözlerine rekabetin başarı getirdiğini söyleyerek devam etti. Yeni sezon öncesinde Avusturya’da kamp yapan Galatasaraylı futbolcular içerisinde idmanlarda en hırslı isimlerden biri olarak Jimmy Durmaz gösteriliyor. Oyuncunun bu formunu ve hırsını maçlara yansıttığı sürece formayı kaptırmayacağı belirtiliyor. Devbahis yeni adres üzerinden sizler de oyuncuların son dakika açıklamalarından ve tuttuğunuz takımın son dakika transfer olaylarından haberdar olabilirsiniz.


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları