James Bond Arabası Aston Martin Satıldı
James Bond serisinin son filminde, Daniel Craig nedeni ile kullanılan otomobil satıldı. Alıcının otomobile sahip olabilmek için 2.4 milyon sterlin ödemesi gerekti.

James Bond, bugüne dek izleyici ile buluştuğu 26 filminin hepsinde kullandığı otomobiller talep cazibeli olmuştur. Serinin son filmi Spectre’da kullandığı otomobil de, standardını koruyarak aşırı beğenilen otomobiller içinde yer almıştı.

James Bond’un süper otomobillerinden sonuncusu şimdi de ilavetenlıklı bir konu ile gündeme geliyor.

Daily Mail haberine göre, Spectre için geliştirilen Aston Martin DB10 model otomobil, Londra’da yapılan açık arttırmada 2.4 milyon sterline satıldı.

Alıcısı açıklanmayan açık arttırmadan sağlanan gelirin, savaş ya da organik afette zarar görmüş bölgelerde çalışmalarını yürüten “Medecins Sans Fronterries (sınır Tanımayan Doktorlar Vakfı)”na bağışlanacağı ifade edildi.

Açık arttırmada ilaveten Daniel Craig’in iskelet temalı kıyafeti 98 bin 500 sterline müşteri buldu.

aston-martin-db10


"James Bond Arabası Aston Martin Satıldı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere James Bond Arabası Aston Martin Satıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda James Bond Arabası Aston Martin Satıldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0