İstanbul temalı La Casa De Papel fragmanı!
Bu sıralar vatanımızda çok popüler olan, Netflix yapımı İspanyol dizisi La Casa De Papel’in 2. Sezonunun yayınlanmasıyla beraber dizinin Netflix Türkiye tarafınca çekilmiş İstanbul temalı fragmanı gösterildi. Fragman, toplumsal medyada fazlaca ilgi gördü.

Yayınlanan fragmanda bir La Casa De Papel karakterinin İstanbul’daki yaşamı ele alınıyor. Galata Kulesi‘nin görüntüsüyle başlayan fragman, karakterin çay içmesi ve çarşıyı dolaşmasıyla devam ediyor. İstanbul’un birçok güzelliği anlatılıyor. Dikkat çeken bir diğer tafsilat ise kişilerin önlerindeki telefon veya bilgisayardan bu dizinin izlenmesi oluyor.

Birinci sezonu oldukça ilgi bulan dizinin ikinci sezonun da çok alaka görmesi planlanıyor. Dizi resmi olarak sadece ücretli olarak kullanabileceğiniz Netflix’te izlenebiliyor.


"İstanbul temalı La Casa De Papel fragmanı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere İstanbul temalı La Casa De Papel fragmanı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İstanbul temalı La Casa De Papel fragmanı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0