İŞ DÜNYASININ YENİ MODASI YILDIZ HARİTALI LÜKS OTOMOBİLLER
Dünyanın her yerinden meslek insanı, siyasetçi ve sanatçıya özel arabalar tasarlayarak VIP araç sektöründe sınırları zorlamaya devam Ertex, kişiselleştirilmiş üstün donanımlı arabalar ile sektörde ayrım yaratmaya devam ediyor. Bugüne kadar pek fazlaca sıradışı tasarıma imza atan firma, son olarak altın işlemeli araçtan jakuzili araca kadar oldukça çok farklı araç konseptini tüketicilere kazandırmıştı. Özellikle son zamanlarda tasarımlarına star haritasını ekleyen şirket, şimdi ise meslek insanlarına uğur getireceği kabul edilen bu tasarımlarla yeni bir modaya öncülük ediyor.

Otuz sene ilkin dünyanın ilk VIP minibüsünü tasarlayarak bu alanda öncü olan Ertex Otomotiv, müşterinin şahsi taleplerine yönelik tasarımlar gerçekleştirmeye devam ediyor. Yaptığı tasarımlar ile sınırları zorlayan firma, dünyanın dört bir yanına hususi üretim araçlar ihraç ediyor.


Lüks Tasarımlı Otomobillerde Yeni Moda Yıldız Haritası

Otomotiv sektöründe kişisel istek üzerine sıradışı tasarımlara imza atan Ertex, son olarak yıldız haritalı araçlar tasarlamaya başlanmıştır. Özellikle meslek insanlarından çok talep aldıklarını belirten Ertex Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Salih Malkoç, “Kişilere hususi star haritalarının onlara oldukça çok mevzuda uğur getirdiğine inanılır. Biz de bundan hareketle şahsi araç tasarımlarımızda yıldız haritalarını ele aldık. İş kişileri bunun kendilerine şans getirdiğine inanıyor. Biz de star haritaları yardımıyla onlara talih getirmeyi hedeflerken güzel duyu açıdan da güzel bir görsel sunduk. Yaptığımız bu çalışma bilhassa iş dünyasında moda oldu. Açıklamasında bulundu.

Sınırsız Tasarım Anlayışıyla Sıra Dışı Tasarımlar

Kişisel isteklere göre ürettiği VIP otomotiv tasarımlarıyla dünyada ses getiren Ertex Otomotiv, Dubai Kralı’na jakuzili, Katar Emiri’ne şark köşeli, Arabistan Kralı’nın damadına ise altın işlemeli araç tasarlayarak VIP vasıta sektöründe olağan dışı tasarımlara imza atmayı sürdürüyor.


A'dan Z'ye Konfor Anlayışı

Lüks bir otomobilde olması gereken her şeyi düşündüklerini söyleyen Salih Malkoç, “Oyun konsolları, TV, DVD, masaj koltukları, kahve makineleri, bilgisayarlar neredeyse tüm hususi araçlar için bir standart haline geldi. Her kesimin kendine gore bir lüks anlayışı var ve biz bu alanda tüm gereksinimleri A'dan Z'ye karşılamaya çalışıyoruz.’’ şeklinde konuştu.


"İŞ DÜNYASININ YENİ MODASI YILDIZ HARİTALI LÜKS OTOMOBİLLER konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere İŞ DÜNYASININ YENİ MODASI YILDIZ HARİTALI LÜKS OTOMOBİLLER ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İŞ DÜNYASININ YENİ MODASI YILDIZ HARİTALI LÜKS OTOMOBİLLER ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0