iPhone'lar için yeni güncelleme geldi!
Apple, dün akşam saatlerinde iOS 12.1.1 güncellemesini iPhone ve iPad cihazları için yayınladı.

Apple iOS 12.1 sürümünün ardından iOS 12.1.1 sürümü ile karşımızda.

Uzun süre devam eden bir beta sürecinin peşinden resmi olarak dağıtımına başlanan güncelleme ile beraber oldukça çok mühim iyileştirme sunulmakta. 

Bunlardan en oldukça dikkat çekeni ise iPhone XR modelini ilgilendiriyor.

Yaklaşık 1.5 aylık bir beta sürecinden sonra gösterilen iOS 12.1.1 ile beraber iPhone XR için Haptic Touch adı verilen yeni bir özellik kullanıma sunulur. 

Bildiğiniz üzere 3D Touch desteği olmayan iPhone XR, bu hususiyet sayesinde bildirimleri önizleyebilecek.

Diğer taraftan iPhone XR, iPhone XS ve iPhone XS Max modellerinde İlave operatörler için eSIM içeren Çift SIM desteği sunulan güncelleme ile birlikte FaceTime içinde kullanıcı deneyimini iyileştiren bir güncelleme laf konusu.

FaceTime arama sırasında oldukca zor bir bir hale getirilen ön ve arka kamera arasında geçiş yapma artık tek bir dokunuşla gerçekleştirilebilecek. Ayrıca FaceTime aramaları sırasında Live Photo yakalayabileceksiniz.


"iPhone'lar için yeni güncelleme geldi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone'lar için yeni güncelleme geldi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone'lar için yeni güncelleme geldi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0