iPhone'a, iTunes'dan Müzik Nasıl Atılır?
Bu makalemizde iPhone'a nasıl müzik yüklenir? Konusunu ele alıyoruz..

Apple telefon kullanıyor ve bilgisayardan telefonunuza müzik atmak istiyorsanız bu makale, ayrıntılı talimatlarla iTunes'la iPhone'a müzik aktarmanıza yardımcı olur.

iPhone müzik atma için iTunes, müzik ve diğer medya dosyalarını iPhone ile senkronize etmek için en bilinen yol olarak kabul edilmektedir. iTunes müzik atma, karmaşık işlevlerle baş etmede engelleyebileceği için gerçekten yeni başlayanlar için zorlayıcı bir uygulamadır. Bu nedenle PC'den iPhone'a başarılı bir şekilde müzik aktarmak için aşağıdaki kılavuzu dikkatli bir şekilde okumanız gerekir.

( Eğer iTunes yüklü değilse indirmek için tıklayınız )

  1. IPhone'u USB kablosuyla PC'ye bağlayın.
  2. iTunes'u açın. İlk bağlantı için bir pencere açılır. ITunes'un iPhone verilerinizi okumasına izin vermek için "Devam Et" i tıklayın. Aynı zamanda, devam etmek için "Güven" düğmesine dokunabileceğiniz başka bir iletişim kutusu iPhone'unuzdan gelecektir.
  3. Ardından, arayüzün sol köşesindeki telefon simgesini tıklayın. Medya dosyalarınızı manuel olarak yönetmek için, "Özet" sekmesindeki "Seçenekler" e gidin, "Bu iPhone bağlandığında otomatik olarak senkronize et" i iptal edin ve "Müzik ve videoları manuel olarak yönet" i işaretleyin. İşlem tamamlandığında "Uygula" yı tıklamayı unutmayın.
  4. Bilgisayarınızdan "Dosya" yı ve ardından "Dosya Kütüphaneye Ekle" yi tıklatarak müziği iTunes kütüphanesine aktarın. Bir kez başarılı bir şekilde aktarıldığında, tüm şarkıları görmek için üstteki müzik simgesini seçebilirsiniz.
  5. Şimdi, "Ayarlar" sekmesindeki "Müzik" seçeneğini tıklayın. "Müzik senkronize et" i seçin. Müzik kütüphanesini veya seçili çalma listelerini istediğiniz gibi senkronize edebilirsiniz. Ardından en altındaki "Uygula" düğmesine tıklayın.

syncmusic

İpucu: Satın alınan müziği iTunes'dan iPhone'a senkronize etmek istiyorsanız önce yetkilendirmeyi bitirmeniz gerekir. Sadece "Mağaza" sekmesini ve "Bu Bilgisayarı Yetkilendir" seçeneğini tıklayın. Bundan sonra, Apple Kimliğini ve Parolasını girin.


"iPhone'a, iTunes'dan Müzik Nasıl Atılır? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone'a, iTunes'dan Müzik Nasıl Atılır? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone'a, iTunes'dan Müzik Nasıl Atılır? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0