iPhone ve iPad'e Bedava Müzik İndirme
iPhone’a bilgisayar olmadan video veya müzik nasıl indirilir?

IPhone’a bilgisayara ihtiyaç duymadan YouTube üzerinden istediğiniz benzer biçimde Mp3’ler indirebilir ve o Mp3’leri listenize ilave ederek arzu ettiğiniz gibi dinleyebilirsiniz. Aslında Apple Music veya Spotify kullananlar bu işlemlerin asla birisine gerek kalmadan kolaylıkla bedava müzik indirebilir. Ancak bu üyeliklere sahip olmayanlar ise bu anlatacağımız yöntem sayesinde Mp3 indirebilir, internetiniz yokken bile dinleyebilirsiniz.

iPhone müzik indirme için detaylı bilgi bağlantıya tıklayarak bir çok kolay yöntemleri deneyebilirsiniz. Özellikle bilgisayara gerek kalmadan iPhone’a nasıl müzik indirilir noktasında kullanıcılar doğru çözümü bulmakta zorlanıyorlar. App storede bu konu hakkında  işe yaramayan bir çok uygulama olduğu gibi web de içeriği güncelliğini yitirmiş bir çok yazıda mevcut.

IPhone, tamamen yeni, çoklu dokunmatik giriş yapılabilen geniş ekranlı kullanıcı fasıla yüzü, yenilikçi ve öncü yazılımıyla kullanıcıların aygıtı parmakları ile test etmelerine imkan sağlıyor. IPhone ek olarak daha ilkin hiç bir taşınabilir aygıtta görülmemiş yazılım gücü ve sofistike görünümü ile yeni bir periyodunun kapılarını açıyor ve böylelikle kullanıcıların cep telefonları ile neler yapabileceklerini yeniden tanımlıyor. 

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları