iPhone SE (2018) geliyor!
Bir süredir merakla beklenilen iPhone SE 2 üzerindeki gizem az az kalkıyor. Çeşitli sızıntılarla gündemimize gelen modelin ismi ise bundan sonra kesinleşti diyebiliriz. İşte iPhone SE (2018) hakkındaki ilk bilinenler!

IPhone SE 2 metre? IPhone SE (2018) mt.?
Bir süredir çeşitli sızıntılarla gündemimize gelen iPhone SE 2, tasavvur mevzusunda bundan böyle neyle karşılaşacağımızı göstermiş oldu. Ancak sızıntıların efendisi şekilde da bilinen Evan Blass isim konusunda yanıldığımızı iddia etti.

Attığı bir tweette modelinin adının iPhone SE (2018) bulunduğunu iddia etti. Genellikle doğru çıkan sızıntılarıyla bilinen Evan Blass böylece modelin adının nasıl biteceğini da ortaya çıkartmış oldu.

iphone-se-2018-geliyor-2

2016 senesinde tanıtılan, iPhone 5s ile tıpkı kasaya haiz iPhone SE güçlü nitelikleri ve müsait fiyatıyla oldukca sevilmişti. Yeni iPhone SE ise bundan böyle alıştığımız çentikli tasarımıyla istikbal şeklinde gözüküyor. Böylece Steve Jobs’un özellikle dikkat etmiş olduğu tek elle kullanıma uygun bir model imal edilmiş olacak. Üstelik önceki modellere kıyasla oldukça büyük bir ekranla gelecek.

Modelin teknik özelliklerine dair net bir bilgi ise hemen hemen var değil. Ancak iPhone SE (2018) adını gelecek günlerde oldukça daha fazla duyacağımız kati.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları