iPhone 8 Touch ID bilmecesi devam ediyor!
iPhone 8'le ilgili bir müddettir ortalıkta dolaşan “arka tarafa konumlandırılmış Touch ID sensörü” söylentisi, bugün yayınlanan bir araştırma raporuyla tekrar desteklendi!

Apple’ın 10. Senesi haysiyetine büyük yeniliklere imzalaması beklenen yeni akıllı telefonu iPhone 8, sık sık yeni konularla gündeme gelmeye devam ediyor. Bugün ise yeni yayınlanan bir raporla birlikte, iPhone 8’in arka tarafa konumlandırılmış Touch ID sensörü söylentisi tekrar yandırıldı.

iPhone 8 Touch ID bilmecesi devam ediyor!

Hong Kong merkezli araştırma şirketi CLSA tarafından bugün yayınlanan bir araştırma raporuna göre, iPhone 8 OLED bir ekrana, gelişmiş kablosuz şarj desteğine ve (olmayacağı üzerine dağılan dedikodulara güvenerek) Touch ID sensörüne sahip olacak. Ancak küçük bir farkla, Touch ID sensürü bu sefer

iphone-8-touch-id-bilmecesi-devam-ediyor-1

Önceden bir hayli sızıntı ve izahın konusu olan iPhone 8’in Touch ID sensörü, bu sefer sahiden arka tarafa konumlandırılmış şekilde gelebilir. Çünkü araştırma şirketinde yetkili kişilerce yapılan izaha göre, Apple’da Samsung gibi kendi aletinde maksimum ekran-kasa oranını yakalayabil

Anımsayacak olursak geçmişte sızdırılan birkaç bilgi ve patent ışığında, Apple’ın Touch ID sensörünü ekrana katmaya çalıştığı söylenmişti. Ancak şimdi yayınlanan bu araştırma raporuyla birlikte, Apple’ın bu emelinde başarısız olduğu müdafaa ediliyor.

 


"iPhone 8 Touch ID bilmecesi devam ediyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone 8 Touch ID bilmecesi devam ediyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone 8 Touch ID bilmecesi devam ediyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0