iPhone 8 Detaylı Bir Şekilde Göründü!
Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 8 konusunda bilgiler gelmeye devam ediyor. Önceden bir hayli defa sızdırılan iPhone 8, yeni bir videoda en net şekilde görüntülendi.

Son bir ay içinde değişik kaynaklardan gelen görseller ve videolar iPhone 8’in tasarımın netleştiğini gösteriyor. Tiger Mobiles ve Onleaks’ın paylaştığı yeni video iPhone 8’in bugüne kadarki en net görüntüleri diyebiliriz.

iPhone 8 en net şekilde görüntülendi!

Akıllı telefon sızıntıları denince ilk akla gelen isimlerden biri olan Onleaks’ın paylaştığı videoda iPhone 8 tasarımı en ince detaylarına kadar görünüyor. Hemen hemen çerçevesiz tasarımın yanı sıra, cam gövde ve dikey çift kamera HD olarak görüntüleniyor.

iphone-8-4

Onleaks videoda iPhone 8’in boyutlarını da cetvelle ölçerek gösteriyor. Buna göre alet 143.50 x 71.03 x 7.46 mm boyutlarında. 

Kamera çıkıntısı ile beraber en fazla 89.1mm kalınlığa erişen yeni iPhone, iPhone 7 serisinden daha kalın. iPhone 7, , 138.3 x 67.1 x 7.1 mm, iPhone 7 Plus ise 158.2 x 77.9 x 7.3 mm boyutundalar.

Bir hayli yeni iPhone 8 sızıntısı gibi, bu video görünen alet da fabrika çizimlerine göre hazırlanmış bir maket. Fabrikadaki tasarımla aynı ama son tasarımda ufak tefek farklıklar olabileceğini unutmamak gerek.

Apple'ın tanıtım tarihi yaklaştıkça, iPhone 8'in ne tür bir tasarıma sahip olacağı ile ilgili meblağlı sızıntılar görüyoruz. Hemen hemen bütün tasarımlarda Touch ID aletin arkasında bulunmuyor.Bu, Touch ID'nin ekrana entegre olarak gelme ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu gösteriyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları