iPhone 6 Plus ücretsiz olarak iPhone 6s Plus ile değiştirilebilir!
Apple, iPhone 6 Plus'ı fiyatsız olarak iPhone 6s Plus ile değiştirecek.

Apple'ın Yetkili Servis Sağlayıcıları'na dağıtılan dahili bir dokümana göre; garantisi devam eden başka bir deyişle aygıtın tamamını değiştirme hakkına sahip bozuk bir iPhone 6 Plus'ınız varsa, fiyatsız olarak iPhone 6s Plus ile metamorfoz sağlayabiliyorsunuz.

Mart ayına kadar geçerli olacak olan bu süreçte yalnızca garantisi devam eden iPhone 6 Plus modelleri  iPhone 6s Plus değiştirilebiliyor. Telefonunuzu Apple'ın yetkili servisine pil başkalaşımı sebebiyle vermeniz ve iPhone 6s Plus ile metamorfoz yapılmasını istediğinizi belirtmeniz gerekiyor.

Gelen bilgilere göre; Apple'ın sahip olduğu iPhone 6 Plus stoklarında eksilme yaşanmış. Mart ya da Nisan ayına kadar stoklar olmayacağı için Apple, dolaysız metamorfoz yapmayı seçim ediyor.


"iPhone 6 Plus ücretsiz olarak iPhone 6s Plus ile değiştirilebilir! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone 6 Plus ücretsiz olarak iPhone 6s Plus ile değiştirilebilir! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone 6 Plus ücretsiz olarak iPhone 6s Plus ile değiştirilebilir! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0